Erkek arkadaşınızın size nasıl hitap etmesini istersiniz?

erkek arkadaşınızın size nasıl hitap etmesini istersiniz örn: kadınım,hatunum,aşkım sevgilim vs.

0|0
18|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 17

• Ne bileyim içinden ne geliyorsa onu desin

0|0
    0|0
  • sevdiğim ömrüm prensesim..aşkım kelimesini çok nadir kullanın mesela ve sürkli bu kelimeleri kullanıp yapmacık olmayın yeri geldiğinde sert olun yani bizim aramızda ona odunluk deniyor kimi zaman odun olun değeriniz daha çok anlaşılıyor :))

0|0
    0|0
  • Yarim desin olsa ya da ömrüm ama yarim hem çok kibar hemde çok anlamlı

0|0
    0|0
  • Öyle her daim aşkım lafı beni rahatsız ediyor. Sanki çok kolay ağızdan çıkıyor artık. Bence canım bile yeter diğerleri arada can istediği zaman kullanılmalı..

0|0
    0|0
  • kadınım,karıcığım sözleri çok hoş oluyor bide böyle arada bir şımaracağın zaman hatunnn de :) çok şirin oluyonuzzz o zamanlar valla:)

0|0
    0|0
  • Yavrum desin :)

1|0
    0|0
  • aşkım bebegim falan demesinde.

0|0
    0|0
  • bebeğimi seviyorum. meleğim de. prensesimde. öyle cicili şeyler yani :D

0|0
    0|0
  • o bana ne derse desin hoşuma gidiyor zaten içinden geldiği gibi hitap etmesi en güzeli değil mi?

0|0
    0|0
  • Hatun,yavrum derdi hep.İcim bir hos olurdu.

0|0
    0|0
  • Hatunum tabiki de . Bi de meleğim :)

0|0
    0|0
  • at kafası :D asdfghjk şaka yaptım maymunum diyebilir maymunlara karşı bir fantazim varda

0|0
    0|0
  • tertip :))

0|0
    0|0
  • Bitanelerin en bitanesi ve dunyanin en tatli insani diye hitap eder benim icin en ozeli bunlar...

0|0
    0|0
  • Uyuzum, diyordu

0|0
    0|0
  • kadınım desin, yahut karıcım

0|0
    0|0
  • bebeğim diye

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Gülüm derdim bir zamanlar

0|0
    0|0
  • Onu ismiyle çağır.Pek umursamaya gerek yok böyle şeyleri.Hak etmedikçe iltifat etme.

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşdan bahsediyorsun değilmi kızlar bitanem bebeğim prensesim hatunum filan yazmış kardeş

0|0
    0|0
Yükleniyor...