Vücut yapıyorum ancak yumurta yiyemiyorum?

Vücut çalışıyorum ve protein almam gerek ancak hep yumurta yediğim için artık midem kaldırmıyor, et, tavuk, balık gibi şeyleri de 3 günde bir yiyebilirim. bir önerisi olan var mı?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• yumurta yemene gerek yok zorlama kendini ben bir ara spor salonunda calısmıstım

hergun bir tencere pilay yapıyordum bim dende 5 tl ye 2 konserver ton balıgı alıyordum

ton balıklı pilav yapıyordum cok lezzetli oluyordu bununla idare ediyordum + protein tozu kullanıyordum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 11

• Yiyecen arkadaş yiyecen :D NO PAİN NO GAİN . Bu sporda yiyemem diye bir şey yok malesef .:) Param var diyosan Protein tozlarına bakabilirsin.Fakat bunu yumurta yerine kullan anlamında söylemiyorum ama aldığın proteini birazdaha 2 si arasında paylaştırabilirsin.

0|0
    0|0
  • proteini başka şeyden al

0|0
    0|0
  • protein tozu kullanırsan bunları bir nebze azaltabilirsin

0|0
    0|0
    • protein tozu var kullanıyorum zaten doğal bir yöntem için sormuştum ben :))

• valla ya bıktım artık :)

• yaz sıcağında normaldir zaten yaz aylarında fazla gelişme bekleme,kışın abanıcaksın yazın ise yaptıklarını korumaya bakıcaksın

• Yulaf ezmesi al sütle ye ya da yoğurt la ye tadı pek güzzel değil ama

0|0
    0|1
  • bende hocama defalarca sorardım... yau hocam yok mu bunun yumurtadan başka bir çaresi? bana hep ne yazık ki derdi :)))

0|0
    0|0
    • yiyormusun hala?

• toz o kadar da zararlı değil ki, zararından çok faydası var :))

• işte sorunda orada o kadarda zararlı değil hani azda olsa zarar ihtimali hala taşıyor :) ama daha daha ilerde tabi hüp diye çekecem içime o tozu :P

• leblebi-badem-fındık ilede protein takviyesi yapabilirsin.

yalnız yağ oranı az protein isiyorsan leblebi tabi.

fındık ve badem'in yağ oranları yüksektir ama kilo sorunun yoksa,sorun olmaz.

0|0
    0|1
  • Yumurta yiyemiyorsan vucut çalışma, git yoga falan yap

1|0
    0|0
  • Yumurta yiyemem diyosan o sporu bırak

0|1
    0|0
    • gerek yok yani bir çok protein çeşidi var :)

• hergün et yerim ya da protein tozu alacak param var diyosan sıkıntı yok.Yumurta hem besin değeri yüksektir hem ucuzdur öğrenciysen bir de en iyi protein kaynağıdır :))

• uvvvv çok sert :D

• Durumun varsa Whey protein tozu kullan hicbir zararı yok

0|0
    0|0
  • Spor dedigin program altindami p90x 30 günde saheser yaratiyo

0|0
    0|1
    • evet kendi programım dumbell ile :D

• Ben 5 kilod 17 kez kaldirinca dayanamiyorum 10 kilo nasil acaba

• setlerini artır istersen

• kendini zorla

0|0