Hayat garip değil mi?

Arkadaşlar eski sevgilimle tartışırdık çünkü ben teyzesinin oğlunu kıskanırdım.Akraba evliliklerinin olduğunu anlatırdım mesafeyi korumak gerektiğini o da biz onlarla kardeş gibiyiz filan derdi.Zaten benden ayrılmasının sebeplerinden bu kıskançlığımdı ona göre.Bugün gördüm face te gördüm teyzesinin oğlu ablası ile nişanlanmış.Bizde akraba evliliği olmaz derdi filan.Şimdi merak ediyorum acaba demiş midir?Bu konuda yanlış yaptım o haklıymış haksızlık ettim diye?Zaten hiç aklımdan çıkmıyo kendisi hatalarını anlayıp pişman olmasını bekliyorum 1 ay oldu ses seda yok boşuna bekliyorum ama bir umut kafamdaki ses hatalarını anlıycak diyor boş ama naparsın.Demiş midir arkadaşlar o haklıymış diye?

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Valla diyecek söz yok. Ama sen de bu kadar kıskanç olma bence.

0|0
    0|0
    • Teyzesinin oğlu ablasıyla nişanlı şu an.Ben sadece ne kadar teyzenin oğlu olsa da biraz mesafeli ol demiştim okumadın mı sen hiç?Ya da anlatamadım mı?Kıskançlığımda ney söyliyim teyzesinin oğluna yakışıklı demiş.Lan biz sevgilimizden bir kere bile güzel söz işitmedik o kadar romantik olmamıza rağmen banada söyle dedim söyleyemem dedi teyzenin oğluna söylüyosun ama dedim buymuş benim kıskançlığım.

• Tip değil neymiş efendim ayıp kaçarmış,evlenince söylermiş?Ne biliyim sevdik işte hayatta ilk defa hem ben onu seviyorum o da beni seviyor gerçek aşkım bu dedim fazla yüksekten uçtum şimdi de fena çakıldım.Toparlanamıyorum.

• Sen bu kıza nasıl dayanıyosun. Allah sabır versin.

Kızlar Ne Diyor 3

• eğer gerçekten seni sevip değer vermişse ve ayrılığınızın başka biriken sebepleri yoksa kesinlikle demiştir bana göre

0|0
    0|0
    • Kıskançlık işte

Eski sevgilisini görünce elini çekti benden,ilki o ayrıldıktan sonra ona yapıyomuş o yüzden açıkladım ne anlama geldiğini üzgün olduğunu söyledi sorun yok dedim yapmazsın olur biter. yine oldu.İkincisinde görmedim dedi.Haklıyken özür diledim.3.cüsü el ele tutuşmadan gidiyoruz,kavgalıyız.Gel dedim elimi tut eski sevgilin yanlış anlıycak.O da sen beni kullanıyosun yazıklar olsun dedi patlak verdi ordan zaten..1 ay sonra terk etti.Daha çok mesele var.Başka.

• Tamamını anlatsam sana %100 bana hak verirsin herkes verdi zaten ama bu acımı dindirmiyor.1aydır sürekli aklımda o ikinci defa konuşuyoduk en son 1 ay önce işte yine gitti ve ben mal gibi her saniye onu düşünüp yeri gelince ağlıyorum tatildeyim şu an ama hiç zevk yok dün ağladım bugün ağladım 2 kere napsam bilmiyorum bir de kendini haklı görüyor.Beni ise kötü bunun yakın arkadası ile çıkıp gözü önünde öpüşen eski erkek arkadaşınıda iyi görüyor ya nasıl zoruma gidiyor işte.

• En son tartışmada hakaret ettik birbirimize o ateşledi tabi eski sevgilisi ona kötü söz söylememiş falan filan onu savundu bana işte bende daha napıcak dedim.Bi şey demeden terk edip arkadaşınla yiyişti dedim.Bişi dedim.Hatırlamıyorum sustu heralde başka bir yerden haklı göstermeye çalıştı kendini.

• demiştir. Büyük söylememek lazım hayatta herşey mümkün olabilir.Olmaz denilen akraba evliliği bile...

0|0
    0|0
  • Seni sevmiyorsa düşünmüyordur bile ama aklında sen varsan bir gün dönücektir ne durumda olursa olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...