Kizlar kaciniz squats yapiyorsunuz? ve nasil sonuclar aldiniz?

Ben yeni basladim, bende baska yapan varmi? yapiyorsaniz faydalarini goruyormusunuz? ve kac tane yapiyorsunuz gunde?

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• boşver kızları da ben yardımcı olim sana! squats spor hareketlerinin babası oalrak bilinir! kızlarda bel kalçaa baldır ayak bileği göğüs altı ve çok doğru yapılırsa karın kaslarını bile aynı anda çalıştırıcak tarihteki tek harekettir! yararını 3 ay felan görmezsin ama bu göz için! normalde ilk başladığın anda bile 2 ci gün çalışan yerlerin ağrımaya başlar aslında ilk gün yararı başlar ama gözle görünür bir şekili 3 ay gibi bir sürede alır sabah 30 akşam 15 net ve yeterli sayılardır!

NOT: 6 yıldır fitness yapan biri!:D

1|0
    0|0
    • tskk ederim bende baya arastiriyorum. ben bir ara basladim ilk haftadan gordum yararlarini. ben cok fazla yaparsam bunun bana zarari olurmu? mesela ilk gun 50 yaptim bugun 55. buna uymaya calisiyorum ama ben sabah ve aksam yapiyorum. zarari olmaz dimi kaslarima? link

• bir sorum daha olucak? spor hangi saatlerde en yararlidir. mesela sabah kalkip ac karninami yoksa kavalti yaptiktan sonrami yoksa aksami? hangi saate spor daha etkilidir?

• yemekten kesme kendini spor zinde tutar sen ne isteren ye ama sporu bırakma aç tok farketmez ama spordan önce kesinlikle süt yoğurt ya da yumurta ye

Erkekler Ne Diyor 7

• squat kızlar ve aynı zamanda erkekler içinde yararlı bir harekettir kalçaları bacakları beli geliştirir ve bence kızlarda çok güzel duruyor:D

0|0
    0|0
  • boşver ya onu,

0|0
    0|0
  • Ben düzenli yaparım kondisyon anlamındada çok işe yarıyor günlük hayatında yaptığın işlerdede pozitif sonuçlar alırsın çok önemli bir hareket

0|0
    0|0
    • nekdr yapilmali. ben sabah ve aksam yapiyorum ama bu bana zarari olmaz insh fazla yapinca

• mesela bir seferde 50 yaptim sabah sonra aksam 20 tane yapiyorum bazen suna uymaya calisiyorum ama cok fazla yaparsam kaslarima zarari olurmu acaba? link

• öylede olur ben 3 sete bömeni tavsiye ederim 3 setten 40 ar 40 ar yapabilirsin mesela ama çokta az yapma ne derecede zorlanıyorsan o zamana kadar yap çünkü kasların gerilmesi zorlanması lazım iyce harekette yorulman lazım

• o ne ya pokemon ismi gibi

1|0
    0|0
  • o ne ya?...

0|0
    0|0
  • yapıyorum arada

0|0
    0|0
  • Squats mı? Ne sguats ı? Sguats ne arar la bazarda. :D :D:D

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 7

• uğraşamam onla zor

0|0
    0|0
  • çok sertleşiyo düzenli devam edersen küçülüyo kalkıyo kısaca şekle giriyo işte

0|0
    0|0
    • ne oldugunu biliyorum sorum o degildi dikat edersen

• Bende yapiyorum 1 bucuk haftadir yeni basladim sayilir 60 lara gelince olduruyor :(

0|0
    0|0
  • Bn ilk gun yaptm bacaklarm uyustu yanlış mi yaptm acaba

0|0
    0|0
  • Ben bugün 135 yaptm 30 günlük program uyguluyorum

0|0
    0|0
  • Evet yapıyorum 50 tane.

Ama ben başka bir kalça hareketi yapıyorum,ve daha fazla ağrısını çektim

0|0
    0|0
  • bende yeni başladım günde kaç kez yapıyorsun ve de bu çömelme hareketi değil mi işe yarar umarım yaa kalçalarım düz benim geniş bide

0|0
    0|0
    • yok benim kalcalarim cikik ama yani fit gorunmek icin iyi bir yontem. ben ilk gun 50 basladim bugunse 55. link

• rest demeki o gun yapmicaksin ve o gun dinleneceksin ama ben yapiyorum yinede

• peki bacaklarıda zayıflatıyormu sadece çömelip kalkıyorsun dimi hareket bu yani popo kaldryor ve bacakda zayıflatıyormu aksine kalınlaştırıyormu

Yükleniyor...