Arkadaşınız sizden hoşlandığını söylese?

Arkadaşlar benim uzaktan yürüttüğüm bir ilişkim vardı. O bitti daha sonra bana daha öncede sadece meraba meraba şeklinde olan arkadaşım senden hoşlanıyorum dedi. Tabi ben eski sevgilimden yeni ayrılmış oldugum için istemedim. Zamanla olabilir Şu an düşünmüyorum dedim. O da üstelemedi zaten. Çok konuşmuyoruz 2 günde bir mesaj atarsa cevap veriyorum. Beni tanımaya yönelik sorular soruyo şunu sever misin bunu yapar mısın gibi. Ama o oşlanma konusunu bir dha hiç açmadı. Tabi bende bu sürede düşündüm. O üni için farklı şehire gidicek ben bir yıl daha hazırlanıcam. Uzaktan ilişki yüzünden yeterince yara aldım yeni bir tane daha istemediğime karar verdim. Şimdi ben durduk yere bu çocuga bak bu iş olmaz demeli miyim umutlanmasın boşuna. Ya da o açana kadar hiç konusunu açmamalı mıyım? Başta kesin dille reddetmeliydim ama o an düşünemedim bunu. Yardım edin.. :(

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Eğer ki senden hala beklentisi varsa ve bunu belli ediyorsa ve sende bunu istemiyorsan,bence kırmadan,incitmeden bunu ona anlatmalısın.Herşeyden önce kendin netleşmişsen,karşındaki kişininde bunu bilmesi gerek.Bence yapacağın şey bu,bunun dışında normal bir arkadaş olarak kalmak istiyorsan,bunuda söylemelisin ve aradaki mesafeyide iyi ayarlamalısın,yani senden beklentisini devam ettirecek biçimde yakın olma.

0|0
    0|0
  • Uzaktan ilişkiler zaten başlı başına bir dertken,sevip sevmediğinden emin olamadığın birisiyle nereye kadar! ;)

0|0
    0|0
    • Ya işte başlamıycam ama ona nasıl söyliycem bunu. Şimdi durduk yere sen böyle bişey demiştin ben düşündüm olmaz mı desem. Yada o bigün konusunu acana kadar hiç bişey demesem mi. Ona umut verip öylece bırakmak istemiyorum.

• Attığı mesajlara cevap vermemekle başla...Baktın çok ağır oldu arada bir mesaj at.Araya mesafe koy oda ümidini keser sen konuyu açmdan ...umarım!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...