Kızlar , bir erkekten bugüne kadar duyduğunuz en güzel tanışma cümlesi neydi ?

Erkeklerde başarılı buldukları tanışma cümleleri varsa , yazsınlar lütfen =)

0|0
11|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• aramadıgım yer kalmıyor seni sabahtan yatana kadar sanırım hep seni sevecek kalbim son kez atana kadar...dedi

0|1
    0|0
    • :D şarkı olarak mı söyledi bunu ?

• evet... bende sonerden dinlemeyi tercih ederm dedim... kırıldı kalbi aman neyse ben ona o cesareti vermemiştim kendi kasındı:D

• ahah iyi demişsin :D bir şey olmaz ya , boşver kırılsın :D

• Ahaha hiç unutmam dershaneden yeni çıkmışım eve gidiyodum maymun gibi bir şey gelip :D Aynı şehirde yaşıyoruz neden tanışmıyoruz demişti kocaman gözleriyle ehehe :D

0|1
    0|0
  • bu guzel prensessile tanisabilir miyim?...cok etkilenmistim..:))

0|1
    1|0
    • ya biz baya baya boşuna yırtıyomuşuz kendimizi , oldukça sade şeylerden hoşlanıyosunuz gördüğüm kadarıyla =)

• aynen oyle arkadasim...kizlar en ufak seyden bile mutlu oluyor, ve suna dikkat et..bi kizin zihninde soylenen cumleler cok uzun zaman kaliyor, ne konustuna dikkat et..:))

• yok ya ben gidip tanışmam öyle =) ondan çok ben rahatsız olurum ne gerek var =) sadece meraktan soruyorum =)

• "10 senedir tup bebek tedavisi goruyorum ama bebegim olmadi. benim bebegim olurmusun ?" demisti ? :)

0|2
    1|0
  • Kimse tanışma cümlesi söylemedi bana

0|1
    0|1
  • Biri bana benimle bir elmanın 2 yarısı olur musun demişti durduk yere çohoştu ama benim sevgilim vardı.

0|1
    0|0
  • Merhaba, nasılsın?

0|1
    1|0
  • Sizden cok etkilendim.qibi

0|1
    1|1
  • az önce salağın teki cep telefonumu kaybettim beni çaldırırmısın dedi :(

0|1
    0|1
  • kankalarımın ilanı :)

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Benim kurdugım : merhaba gönlümün prensesinin buralarda dolandıgını duymustumda senelerdir arıyorum ama galibaşu ankonusmaya basladık;)

0|1
    0|0
    • aldığın tepki neydi ? :D

• Ben alıyorum ama sen denersn nasıl bir tepki alırsın bilemem ama etkilidir :)

• prensip olarak gidip tanışmıyorum ben ;)

• seninle tanışmayı uygun gördüm ;)

0|1
    0|0
  • Merhaba gayet etkilidir.Hiç bir zaman da reddedilmedim

0|1
    0|0
Yükleniyor...