Böyle taraftara can kurban değil mi ?

link

Bağdat Caddesi Fenerbahçeliler Yürüyüşü'nde GS Store'a bir şey olmasın diye bekleyen Fenerbahçeliler..

Biliyorsunuz ki daha önce ki yürüyüşlerde GS storeleri felan talan etmişlerdi ama bu sefer izin yok her taraftar grubunda bu tarz delikanlılar çıkabiliyor.

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• fb forması giymiş gs liler olabilir onlardan beklerim

0|2
    1|0
    • Yok o kadarda değil , zaten bende oralardaydım hocam o iki kişiden ibaret değil bizim ciddi gruplardanda destek çıkanlar oldu.

Galatasaraylı birisi fenerbahçe forması giyipte öyle bir şeye cesaret edemez, linç ederler valla.

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 7

• güzel hareketler

0|0
    0|0
  • değil.

2|0
    1|1
  • allahuına kurban onların

0|0
    0|0
  • o gs store denen mağaza niye yapıdı ki orda gittim içine baktım ordakiler burda doğru düzgün iş yapamıyoruz dediler rezillik

0|0
    0|0
    • Aynen mantıksız yere açmışlar.

• Bir daha gidersem camını çerçevesini indiriyorum p*ezevenklerin. :D

• sen bilirsin ben yapman öyle bişey ben arada bir oraya kendi dükkanımmış gibi girip çıkıyorum kimse bişey demiyor :D

• Türkiyenin en büyük takımının lisanslı ürünlerinin satıldığı bir yeri korumak sadece o takımın taraftarının görevi değil tabi ki koruyacaklar avrupada en iyi şekilde temsil ediyoz Türkiyeyi biraz yardım etmeleri gayet normal

0|0
    0|0
    • Sizin gibi düşünenleri, o gs store ile birlikte yakmakta güzel tabi.

• Ben çArşı'ya saldırıldığını görürsem o uyuşturucu müptelası GFB'nin,insan zincirine katılır korurum.

0|0
    0|0
    • Galatasaraylılar o cesareti gösteremez. ^^

• O resim ne ? :D Ben seni çarşılısın sandım, o yüzden saldırı olsa felan korurum.

Yanlış anlamışım demek.

• Fenerliyim ama sonuna kadar çArşı,İstanbul United ;)

• Aralarından sadece 3 5i böyle düşünceye sahip geneli yakalım yıkalım o yüzden bunlara çok takmayın

0|0
    0|1
Yükleniyor...