Şike seçeneği istiyoruz!!

günümüz spor oyunlarında özellikle futbol oyunlarına böyle bir özellik getirilmesi sizce nasıl olur?mesela ana lig yönetirken menfaatler doğrultusunda rakiplerle anlaşma yapmaya çalışmak gibi :D

oyunlarda böyle bir durum olmalı mı olmamalı mı hadi bakalım tartışalım?

• Olmamalı
    33% (1)40% (2)38% (3)Oy Ver
  • Olmalı
    67% (2)60% (3)62% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
arkadaşlar oyundan kastım bilgisayar oyunlarıydı yanlış anlaşılmasın gerçek futboldan bahsetmedim

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• menajerde birden fazla takım yönetimini alarak şikenin kralını yapabilirsin

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Olmamalı

0|1
    0|0
  • Güncellemeyi geç gördüm 'Ne diyosun nan sen '' dicektim :D

Pes'de Fifa'da fena olmaz aslında .. asdsfd

Yok be oyunda olsa şike sonuçta olmaz , olmamalı

0|1
    0|0
  • Her türlü olmasın

0|1
    0|0
  • Olmalı bence

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• mantıklı

0|1
    0|0
  • yapan yaptı zaten..ama bu iyi niyetli insanların mutluluğunu çalmaktır,şerefsizlik ve en otesi haramdır

0|1
    0|0
  • bunu bende çok istiyodu eskiden :D acaba nasıl olurdu o zaman oyunlar :D gerçi fifada kendi şikemizi yapıyoduk :d rakip takım kontrolüne geçerek :)

0|1
    0|0
    • aynen oluyordu ama sadece maçta oluyordu:D şimdi dediğim anlaşmaya çalışmak karşı takım kabul ederse eder etmezse ispiyonlar gibi seçeneklerle olması oyunu daha canlı hale getirir:D

• reelde zaten oluyor ve sıkıntı olmuyor oyunlarda olması dahada olumlu olur artık :D

• reelde olması sıkıntı. milletin emeği yeniyo. bunu futbolu bir kulüpte oynamış olanlar anlar.

• Şikenin babası Aziz beye sormak lazım

0|1
    0|0
  • şike önceden zaten serbestti neye yaradı beşiktaşın 3 şampiyonluğu galatasaraya gitti

0|1
    2|1
    • trabzonun 4 şampiyonluğu nere gitti acaba hep çamur atmayla olmaz bu iş iğneyi kendinize batırıp çuvaldızı başkasına batırmayın allah rızası için..

• acaba fenerin aziz dönemimdeki şampiyonlukların şaibesine hiç baktın mı sen. hangisi hilesiz hurdasız olmuş! averajla ligde kalan bir takımdınız zamanında.

• aziz başkan ligde şike var diye bas bas bağırdı kimse duymadı uefaya bile söyledi zamanında sonra yasayı çıkardı

• şike yapacak kadar şerefsiz değil insanlar. Bknz;fenevbahçe.

0|0
    0|0
Yükleniyor...