Zeki insanların futbolu sevmemesi

Genellemeleri sevmem ama durum böyle sanki.mesela zeki arkadaşlarımın ortak özelliklerine bakıyorum hiç biri futbolu sevmiyor. salak arkadaşlarıma bakıyorum iki tanesi bir araya gelince başlıyolar salak salak futbol tartışmaya.sizce de böyle mi?

...

...

...

0|0
10|12

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Istisnalar vardır elbette ama kaideyi bozmaz

0|1
    0|0
  • Hayatımda tanıdığım hiçbir zeki sosyal değildi

0|3
    1|0
  • zeki insanlar futbolu sevmiyor değil, futbolu siklemiyor olucaktı :D

0|2
    1|1
  • bu ayrıntıyı ben de farketmiştim katılıyorum sana

0|1
    0|1
  • neye göre zeki veya salak insan, ıQ sonucuna göre mi baktın

0|1
    0|1
  • ahahah :D aynen bende hiç hazetmem futboldan -,-

0|1
    1|1
  • saçma bir şey futbol zeka işi değildir. bir seçimdir. insanın zevkleri onun zekasını belirlemez.

0|0
    0|0
    • mesela taklacı güvercin beslemek bir zevktir.ancak kültür seviyeleri çok sığ ve zevkleri zamanının gerisindedir.yada horoz dövüşünde zevk alan insanlar.yani başta da dediğim gibi genellemeri sevmem ama durum bu.

• bişeyi kanıtlama derdinde değilim sadece kendi gözlemlerim bunlar.toprak her yerde topraktır.ama her yerde aynı ağaç çıkmaz ondan.herkesi tek tipe sokmaya çalışmadım zaten.ayrıca insanların görünüşü kişiliğini belirlemez demişsin.bence yanlış bir tespit mesela fiziksel gorunus, sosyal psikoloji'de cok onemli bir yer kaplar.

• zira, bir insanin bir diger insana olan yakinligi, ilk olarak bir ilk goz temasi ile gerceklesir. eger fiziksel olarak begenmis ise karsi tarafi, bu iliskinin devaminin gelmesi, dis gorunusu kotu olan birine oranla daha iyidir.

• zevk meselesi bence, bilemem.Eğer konu futbol sevmemekse o zaman kadınların hepsi üstün zeka

0|0
    0|0
  • aynısından

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bu bir hobi. Takimlari kendi kimliklerinin onune gecirenlerin her seyden once kisilik problemi vardir. Yenersin iki kizdirirsin ya da yenilirsin sana takilirlar olay biter ama yasam sebebi haline donusturursen hakkaten geri zekalılık. Ben iyi bir Fenerbahçeliyim ama hayat onceliklerim belli. Diger takimi tutanlar da dusmanim degil rakibim.

0|0
    0|0
  • ibretlik tespit :D doğru

0|1
    0|1
  • evet, benimde iq um baya yüksek ama futbolu sevmem bize saf diyenlerinde canı cehenneme

0|1
    0|0
  • kafası basmıyınca futbolu sevmıyorum takıp etmıyorum seçenegini kullanırlar yani buda gösteriyokı futboldan anlamayanlar mal :D

0|0
    0|2
  • Zeki insanların hepsi asosyal ve saf anca okusunlar gerçek hayatta mal gibi dolanıyolar neden ?

0|0
    0|1
  • o salak diye sınıflandırdıgın insanlar adam .. futboldan anlamayan adam adammıdır ? değildir onların beyninden şüphe ederim onlara zeki diyenlerdende

1|0
    0|0
  • Erkek dedigin futboldan anlayacak

0|0
    0|1
  • nereleri zeki degil? idda bayilerinde nasıl bir matematiksel olaylar dönüyo sen biliyomusun aslşdkflaslşdkaslşds

0|1
    0|0
  • aptallar futbol oynar artis zübbeler basket oynar sırıklar voleybol oynar ne kaldı ne oynayacaz

0|1
    0|0
  • futbol değil zeki insanlar çabuk sıkılır, her konuda böyle

0|0
    0|0
  • arkadaşlarını zeki arkadaşlarım salak arkadaşlarım olarak ayıran birinin zekasından şüphe ederim

0|1
    0|0
    • arkaşadım olsan grubun beli.

• evet önce bir arkadaş yazabilmeyi başarmak lazım dimi?

• link sadece şu videonun belli kısımlarını ızleyın neden sevmedimizi anlayacaksınız..

0|1
    0|0
Yükleniyor...