Her geri dönüşünde affettim..aklıma intikam almak gelmedi...

seviyorsam affederim çünkü bir kadın sevdiği adama 3469870947907 kez şans verir ama beynimde bitirdiysem Gün intikam günüdür -,-

bıanda bınbır bahaneyle benden vazgectı şimdi ise yalvarıyor ona karsı ıcmde sevgı kalmadı şimdi ıntıkam almayı düşünüyorum önce ılgıye boğucam sonra pat dıye bırakıcam. sizce denemelımıyım böle bırseyı ne kadar huzurlu olurum sonunda?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• İntikam iyi bir şey değildir. İnsana hiç bir artı kazandırmaz. İnan rahatlamış gibi hissedeceğini zanneder insan. Ama aradan bir zaman geçtikten sonra dönüp geriye baktığında intikam almak için düştüğün seviyeyi görünce kendine acıyacaksın. Belliki senin duygularını suistimal etmesine rağmen onu affedebilecek kadar erdemli bir insanmışsın. Onun gibi biri için seviyeni düşürmene hiç değmez. Bu ilişkiye kesin olan noktayı koy ve arkandakileri artık düşünme derim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bence yapma bosver degmez sen allaha havale et o ıyısını bılır bak ben 7 sene sevdım benımle beraberken baskası varmıs hayatında bılmıyodum tabı ogrendıgımde cok gectı 1 hafta sonra dugunlerı vardı ben onda coktan bıtmıstım cok sevmeme ragmen ben allaha havale ettım o bılır ıyısınışu anmutlu olamıyor allah ıyısını bılır sen sakın yapma bısey

1|0
    0|0
  • emin ol çok rahatlarsın ama bırakırken öyle bir zaman seçeceksinki hiç beklemediği bir an olacak en mutlu olduğu anda ayazda kalmış bekçi, büllüğü gibi donacak orda

1|0
    0|1
  • Aynı dili konuşan değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Aşık sevgilisinden başkasını seyre dalarsa aşk değildir bu, boş bir sevdadır.

bu lafları aklından cıkarma

1|0
    0|0
  • Huzurunu kaciririsin. Bunlar tehlikeli girisimler. En iyi intikam yok saymaktir. Erkekler delirir emin ol.

1|0
    0|0
  • Bu kızı her gördüğümde aklıma Absinthe geliyor..

0|0
    0|0
  • farkında olmadan tekrar bağlanırsan? ya sonunda acıyı çeken yine sen olursan?

1|0
    0|0
    • öylede bı ıhtımal var tabıkı

Kızlar Ne Diyor 3

• sevsen degil aptal kadin okadar sans verir... akilli kadin zaten okadar gelmesine izin vermez bence, ve düsüncen cok sacma ilgi manyagi yapip ayrilmak... ne isine yaricak kendi kendine oyun yapiyorsun, en güzel intikam her iletisimi onunla kesmek...

1|0
    0|0
    • haklısın belkıde

• bulasma bosver basina belami ariyorsun.. sil yeni sayfa ac veşu anyalvariyor diyorsun sert sözler söyle beni bidaha arama senin gibi adamla isim olmaz adam bile demeye degmezsin cocuksun gibi ne bilim kafanda kur koyacak sözler söyle ve nr degistir bence yani ben öyle yapardim herhalde koyarda insana agir sözler küfür degil ama

• kısa cevplar verıyorum bazen hıç vermıyorum bıle umrumda değil artık dediğin gibi en buyuk tepkı tepkısızlık olsa gerek

• seviyorsa dokunur , sevmiyorsa tınlamaz

1|0
    0|0
  • bence deneme sen yeterınce sugudugunu sanabılırsın ama onun ılgısı karsısında tum buzların erıyecektır sonra yıne uzecek yıne sans vereceksın :D degısen olmayacak

1|0
    0|0
Yükleniyor...