L carnitine kullananlar bakabilirlermi?

L carnitine kullananlar var mı aranızda? Yan etkileri yok deniliyor doğrumu? Peki kullananlar faydasını gördümü? Vücut da ne gibi değişiklikler oluyor? Çok sordum biliyorum ama son soru

Bayanların kullanmasında bir sakınca var mı? Tamam sustum :)

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• çarpınıtın gibi bir rahatsızlığın varsa dikkatli kullan çünkü içinde kafein var..etkisi şöyle 30 dk önceden aldığında spor yaparsan baya bir terletiyor..ama bence kullanmadan yap bende var şu anda bittikten sonra kullanmıyacağım bende pek işe yaramadı..:D çünkü spor yaparken disiplin yok sen de belli bir disiplin içinde spor yapmazsan faydasını göremezsin..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Çok sakıncalı bir ürün değil ama uzmanlar tarafından bir çok makalede pek bir işe yaramadığının kanıtlandığını biliyorum. Düzgün bir diyet ve cardio ile ideale ulaşmak çok zor değil. L-carnitine bana göre psikolojik motivasyon.

1|0
    0|1
  • Ben kullandım hiç bir zararını görmedim..Baya hızlandırıyor yağ yakımını..Bayanlarda da aynı etkisi var..Rahat ol kullan bence..ama tabi en nihayetinde zararı hiç yok diyemem...

1|1
    0|1
  • Ben kullandım ama pek düzenli değil hala iki kutu yatar dolapta açıkcası bunu kullanmadan da her gün bir saat kardio yapsan kilo verirsin ne kadar büyük fark yaratıyor emin değilim pek luzumlu değil gibi

0|1
    0|0
  • L-glutamin kullan o gh ürtemini arttırdğı için kas yapım ve yağ yakımını arttırıyor

0|0
    0|0
  • yan etkisi yokmu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• l carnitine doğal bir maddedir zaten.. özellikle ananasın ıcındede az oranda bulunur enerjini 2 katına çıkarır bu yüzden spordan daha uzun sure fayda sağlarsın bılıncsız yapılan sporda ve dıyette kaslarını de erıtebilirsin lcarnitine vücüdünda kas kaybını onleyip oluşumuna da takvıye sağlar.. sındırımı uzun suren kapsül-hap halınde tuketimi sıkıntılıdır sıvı halınde alınması daha bilinçli bir davranıstır cok nadır ınsanlarda çarpıntı yapar.. sıvı halınde kullanıyorsan bir sakınca yoktur tok karnada değil tamamen bos mıgdeyle de kullanılmamalıdır

0|1
    0|0
  • Yağ yakımını yapıyor hızlıca..Bayanların kullanmasında sorun yok,ama böyle maddelere yine de güven duyulmamalı

1|1
    0|1
Yükleniyor...