Sizce bu kadının sesi kaç oktav ?

Senelerdir eurovision izlerim ama 2012'de ki eurovision'da Rona Nishliu'nun ki gibi ne bir ses duydum ne bişey. 5.oldu ama 1.liği fazlasıyla hakediyodu.Ama ben Sesine hayran kaldım peki siz ne düşünüyorsunuz ?

(Müzikten anlamayanlar kadının çıkardığı sesi kendiniz çıkarmaya çalışın dediğimi daha iyi anlayacaksınız..)

Şarkı: link

İngilizce versiyonu: link (2:06'dan itibaren dikkat..)

0|0
09

En İyi Erkek Görüşü

• yoklukta gider

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Sesi iyi sözüm yok.. şarkıdan falanda anlamam ama biyerlerini yırtarakta 1. olunmaz herkesin kulağına hitap etmeli. şahsen beğenmedim tarzım değil

1|0
    0|0
    • Benimde bu tarz ilgimi çekmez hatta ingilizceden başka dil olarak şarkı dinlemem. Ama bu kadının şarkısı, sesi çekici geldi.

• Şüphem yok ben anlatmak istediğim şeyi belirtmek için o kelimeyi kullandım. dediğimi anladıysan fazla takılma kelimelere

• Evet anladım.

• bir Malena Ernman değil.

1|0
    1|0
  • Sesini çok iyi kullanıyor orası kesin..

Ben sesin tınısını sevmedim bana yakın gelmedi cezbetmedi...ancak güçlü gayet..

Parça da pek alışıldık tarzda değil..

1|0
    0|0
    • Evet sesini çok iyi kullanıyor. Müzik olarak benimde tarzım değil ama sesi çok dikkatimi çekti benim bir huyum var müzik,ses,tip,tarz vs. hoşuma gitti hemen baglanırım karşıdakine :)

• yeni sesler yeni tatlar çok zevkli..buyursunlar..>> link

• http://www.youtube.com/watch?v=gaSD2X3PHu8 Sertab Erener'i tek geçerim

0|0
    0|0
    • İlk Ronanın şarkısını duydugumda Türklerden kim bu şarkıyı söyleyebilir dediğimde ilk aklıma gelen kişi Sertab erener'di. :) Sesini severim..

• Evet ikisi de harika kullanıyorlar seslerini ama o şarkıda ne dendiğini anlamadığım için pek etkilemedi ^_^ bu ne güzel halbuki >> link

• O Şarkısını çok seviyorum :)

• Bu tarz pek ilgimi çekmiyor.O yüzden ne yorum yapsam bilemedim.

0|0
    0|0
    • Benimde bu tarz ilgimi çekmez hatta ingilizceden başka dil olarak şarkı dinlemem. Ama bu kadının şarkısı, sesi çekici geldi.

• Olabilir saygı duyarım :)

• bosuna yazmısın sen bu soruyu yaa cevap veren bile olmamıs :D

0|0
    0|0
  • pek beğenmedim

0|0
    0|0
    • Hım tamam :)

• Adele bugün fazlasıyla dinledim kendisini çok severim ama ses güçlük açısından Rona'nın yanından geçemez buda bir gerçek Ama adele'mi rona'mı dersen tabiki adele derim :)

• tamam en iyi cevap seç o zaman :D

• ben böyle ses çıkarsam evden kovalar kovmakla kalmayıp sınır dışı sonrada ülke dışı edilirim amkkk

0|0
    0|0
    • Hehe keşke ben çıkarabilsemde beni kovsalar :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...