Günün sorusu sistemi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sorunuzun günün sorusu olması için 750 Xper harcamanız yeterli.. Bunun yerine tüm sorular arasından soruya katılım yüzdesi olarak bunu Ks yönetimi seçseydi daha mantıklı olmaz mıydı?

Bence böylece daha ciddi ve daha iyi yazılmış sorular görebilirdik...

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• günü sorusunu görmek sıkıcı oluyor :(

0|1
    0|0
    • benimde cevap veresim gelmiyo günün sorularına :)

En İyi Erkek Görüşü

• Bu sitede düzenlenmesi gereken o kadar ayrıntı var ki hangi birini yazsak basşka taraf elimizde kalır.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• soruya katılım yüzdesi olarak olsaydı hiç mantıklı olmazdı. çünkü saçma sapan sorulara katılımlar fazla oluyor. insanlar istediği sorularını günün sorusu yapabilmesi mantıklı.

0|1
    0|0
    • doğru bunu yönetim seçse daha iyi olurdu..

• Saçma

0|1
    0|0
  • benim açımdan gıcık bir durum..ben o soruyu cevaplamak istemiyorum ama sürekli o başta duruyor..hay ben onun...

0|1
    0|0
  • günün sorusu yapalım dedik şimdi 7500 xper yaptık harcadığım için alamıyorum :( halbuki bayramlığım olsaydı fena mı olurdu :(

0|1
    0|0
  • 750 xper harcayıpda sacma bir soru soran olmaz mantıgı ile yapmış olabilirler :)

0|1
    0|0
    • bu mantıkla yaklaşmış olabilirler ama yinede makul değil :)

• haklısınnnnn

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Yönetim seçse de bir günde 10 günün sorusu isteği gelince napıyor bende onu merak ediyorum..

Hiç günün sorusu talebi gelmezse kendileri günün sorusu seçiyorlar ama daha bir kaç hafta önce sorusu günün sorusu olunca utanıp ben bunu günün sorusu olsun istemedim ki yaa diye sızlandıydı soru soran =)

Neyse amaç xper sistemi sayesinde milletin sorulara katılımını kısaca siteye katkısını sağlamak.. xperleride bir yerlere harcatmaları lazım.. Bu yüzdende işe yarar bir kaç özellik var xper karşılığında ki bence en işe yararlarından biri bu xper karşılığı günün sorusu olayı..

0|1
    0|0
Yükleniyor...