Evlilik hakkında ne düşünüyorsunuz?

Evliliğe bakış açınız nedir ? Çok büyük sorumluluklarının yanında yaşanan güzel duygularda var siz ne düşünüyorsunuz ?

0|0
16|35

En İyi Erkek Görüşü

• yanii evililik büyük sorumluluk istiyor cünkü bir insanla ömür boyu yaşayacaksın o yüzdende iyi bir secim yapmak istiyor insan bazı kızlar ssırf evlenmek için evleniyor orası ayrıda ne biliyim yaa şöyle olmak istiyorum evlendiğimde link

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• Çocuk dışında bir güzellik müzellik yok..

0|0
    0|0
  • arkadaşın da dediği gibi para lazım,iş lazım bir de çalışan hatun lazım.Ne kadar seversen sev para ve iş yoksa o yollar ayrılıyor...

0|0
    1|0
  • Evlilik İçin 6 Madde Lazım

1. Doğru İnsan

2. Ailelerin Anlaşması

3. Çalışan iki birey

4. 50.000 Para .. ( Düğün eşya Vs )

5. Sabır

6. Anlayışlı Bir eş ..

Evlilik Güzel Şey .. Nasıl .. Yanında hep biri senin İyliği düşünen .. Sana Sarılan seven biri ..

Ama Anlayış sabır .. Önemli .. HErşey zamanla olur ..

1|1
    0|0
  • Kıymetini bilen için ala, bilmeyenler için bela...

0|0
    0|0
  • evlilik gerçekten büyük sorumluluklar içeren bir yaşam tarzı :) insanın sevdiği birisiyle mutlu olması kadar güzel bir duygu yok bence bu dünyada onun için herşeyle savaşması bir aile kurmak zordur çünkü.. ben evli değilim ama duygularımı söylüyorum sadece :)

0|0
    0|0
  • Bekarlık sultanlıksa dedikleri gibi, Evlilik de Cumhurbaşkanlık gibi bişidir diye düşünüyorum! :-))

0|0
    0|0
  • evlılık baska bır dunya en basta guven ve sadakat gelır bu ıkısı olursa onları mutluluk takıp eder olmazsa husranla bıter guvenebılıcegım bırını bulsam ben evlenıcem sırf bu yuzden evlenemıyorum sorumluluk ıllakı olucak dert sıkıntı ama sevgı olursa arada bunları kolaylıkla asabılırız dıye dusunuyorum

0|0
    0|0
  • hep hep ya hiç kavramı geliyor aklıma.

0|0
    0|0
  • Valla erkeği söğüşlenecek enayi olarak görmeyen bir hatun bulduktan sonra evlenilir tabikide. Evlenmeden onu isterim, bunu isterim, şunu isterim deyip bütün maddi yükü erkeğe atan birisi olmaması lazım...

0|0
    0|0
  • bence kesinlikle mantıklı ve doğru, hem düzene giriyor hayatlar,birlik ve beraberlik var,paylaşma var,mutluluk vra,

kısa bir süredir evime gidip eşimin beni karışılayacağı anı hayal ediyorum

1|1
    0|0
  • Güzel birşey evlenmek ama sorumlulukları çok büyük hayal kırıklıklarıda olma ihtimalinide düşünmek lazım...Bir takım sosyal alanlarımız kısıtlanması üzücü :/..

En iyisi PLayboy olmak ama nerde :D...

0|0
    0|0
  • Ankara'nın bağları büklüm büklüm yolları diye oynamak istemiyorum ..:))

Sırf bunun hiddetinden evliliğe soğuk bakıyorum..

0|0
    0|0
  • Evlilik güzel bir şey evet. O sorumluluğu taşıyabilmeli insan. değerini kıymetini bilmeli.

0|0
    0|0
  • evlilik = free sex

0|0
    0|0
  • bedava ilişki..beraber dizi film izleyebileceğin bir kişi..ve bazen geceleri uykusuz geceler..:DDD aydınlandın mı..

0|0
    0|0
  • her gün süt içecem diye evde inek beslenmez kie!? işin espirisiydi

Evliliğe sıcak bakıyorum çevremde evlenip mutlu mutlu yaşayan inssanlar var .kıskanıyorum diyebilirimm. Düşünsene 1 ev 1 sen 1 o:) belki bbebek :)

0|0
    0|0
    • Bebek düsüncesi benimde hosuma gidiyor.

• gözlemlediğim kadarıyla bebek olunca gece gezmeleri filan bitiyo ama:( acele etmemekte fayda var yinede hıhı.(:

• olmazsa olmaz

0|0
    0|0
  • Benim uzak durmam gereken kurum

0|0
    0|0
  • sabah akşam sex

1|0
    0|0
  • kaçılması gerek çok fazla sorumluluğu var

0|0
    0|0
  • karsındaki insan anlayışlıysa ve dürüstse çok güzel ama tam tersiyse işkence

0|0
    0|0
  • Evlilik güzeldir. Hemen evlen.

0|0
    0|0
  • sanırım sorunu cevaplamışsın ''Cok büyük sorumlulukların yaninda yasanan güzel duygular''

0|0
    0|0
  • Korku korku yine korku

0|0
    0|0
  • evlenip çoğalalım (:

0|0
    0|0
  • zor zanaat...

0|0
    0|0
  • kısmet bu işler.

0|0
    0|0
  • Ben gerdeği bekliyorum sırf o yüzden evlenmeyi cok istiyorum açık ve net :D

0|1
    1|2
  • çok uzak bir duygu bana.

0|0
    0|0
  • tek hatunla evlnenmekmı kabus gbi :P mınumum 4 olmalı

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 16

• bence evlilik şans işi panpa:D kocişin iyi olursa bütün hayat paylaşınca güzel olalallayyy:D sorumluluk falan hepsi vız gelir, arkadaşlarımdan biliyorum...

gerçekten ciddiyim şans işi... mantık evliliği ak evliliği yapsan da şans işi çünkü mantık evliliği niyetine birini seçip sana köprüyü geçene kadar yalan söylemiş olma ihtimali de var. o yüzden en doğrusu hayırlı biri için dua etmek.

0|0
    1|0
  • şu evlilikte '' çok büyük sorumluluklar var '' derken neyi kas ediyorsunuz bir türlü anlayamıyorum. sanki taş taşıyacaksınız ne abartılan bir konuymuş bu sorumluluklar. hayatının erkeğini bulduktan ve iyi bir işin olduktan sonra bu tarz şeyler aşılır. evlilik güzel fakat sıkıcı bir şey olmalı.

0|0
    0|1
  • zaten yaşıyorum yıllardır

0|0
    0|0
  • Soğudum la herkes birbirini aldatıyor :\

0|1
    0|0
    • Aldatmalar son 10 yilda artmis. Sanirim Islam 4 esligi kabul ediyor niye, hayvani erkekler karilarina söylemeden, baska karilan beraber oluyorlar.

Arkalarinda Din oldugu icin, kötüde hisetmiyorlar kendilerini.

Ben kednim tek esligi savunuyorum.

• Karı koca birbirini anladıktan ve yuvada saygı sevgi olduktan sonra evlilik kadar güzel bir şey yoktur..

0|0
    0|0
  • allah korusuuuunnn her çiçekten bal alan biriim ben tek erkek olmaz tek kişiye bağlı kalamam ben erkek g,bi kızımmmm ...sevmek kim ben kiimmm g*tümün yanağından geçmezz bilee..tınn vınnn işiiiii

0|0
    0|0
  • seni annenden ve babandan daha iyi tanıyabilecek tek insandır evlendiğin, evliliği sürdürdüğün kişi. evlenmek güzel olsa gerek. :D

0|0
    0|0
  • Guzel yanlari vardir elbette ama sorumluluklarda cok. Henuzz bu sorumluluklarla basa cikabilecek bir kapasitede degilim. 25 yasinda falan dusunebilirim. Okul bitmis olur, iki sene calismis olurum falan. Tabi asik olmam gerekk. ^ ^

0|0
    0|0
  • evliliğe uzağım

0|0
    0|0
  • evlilik bence yeni bir hayat yeni bir başlangıç ama güzel bir duygudur bence

0|0
    0|0
  • şimdiki evlilerler boşş

0|0
    0|0
  • sorumluluğu çok,yıllarca tek yaşadıktan sonra iki kişilik hayata alışmak kolay olmasa gerek..

0|0
    0|0
  • 2 kadın 2 çocuk ,mutlu bir gelecek ..

0|0
    0|0
  • Ben beni bildim bileli sevdiğim kişi ile evlenip onunla sevgili gibi değişik şeyler yapmaktı hayalim. Mesela paraşüte gideriz, tırmanırız, hız yaparız veya dolaşırız felan... Hala değişmedi :D

0|0
    0|0
  • ben hiç ciddi bakmıyorum bu olaya şahsen. nedenin yarısı benim diğer yarısı da insanlara güvenemediğimden. evlenirsem de laf olmasın ya da çocuk isterim sebebiyle evlenirim. bir evliliği ayakta tutabilme şansımın da en fazla 5 yıl olduğunu düşünüyorum. ve bu güvensizliğime rağmen evlenecek olursam karşılıksız evlenmem. sözleşme imzalatacam kocama boşanmak istediğim de bana zorluk çıkartmama şartıyla... evet psikopatım belki ama güven bir kere kazanılır. hayatta defalarca beni yıldırdı.

0|0
    0|0
    • sen bu düşüncelerle evlenme bence karşındaki insana yazık olur

• acılara boğulmaktan bitap olmuşsam karşımdaki insana rol yapacak halim yok. neyin ne olduğunu anlatırım o ada kabul ederse bu iş olur. profil resmindeki sensen herkes senin gibi şanslı olamıyor. kimileri ya aldatılmayı seçer ya da boyun eğmeyi.

• Okul bitince büyük ihtimalle evlenirim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...