Anlamadım bu akrep erkeğini

aynı işyerindeyiz..Nişanlı idi aldattı nişanlısı ayrıldılar birden bana yazmaya başladı..6 ay oldu hatta bir kere ilişki ye başlayalım dedik ertesi gün ben yapamıyorum (BEN İYİ DEĞİLİM DEDİ) dedi..sonra yine konuştuk ..Ben kızdım hayatımda olma dedim..Br baktım yine etrafımda dolaşmaya başladı..Bu adama maddı konuda yardımcı oldum ,her seferinde halini hatrını sordum ilgilendim..10 gün kadar önce şık bir işyeri yemeğinde kıskanmaya başladı..Akıllı ol demeye basladı ara ara zeten sevgilin var mıfalan filan diye soruyodu..Birden ertesi gün HAYATINDA OLMANI İSTİYORUM DEDİ..NEDEN DEDİM.iSTİYORUM ARTIK İYİYİM DEDİ.peki dedim Gün içerisnde mesaj atıyor ne yapıyosun diye soruyor akşamları ne yaptın diyor .Etek elbise kısa giyme diyor.hoşuna gitmediği biri ile konuşursam gülersem samimi olma diyor.ma gel buluşalım desem ailesiile veya evde yorgun yatıyor..1-2 gün önce cinsel içerikli bir konuşm geçti aramızda kusura bakma senin isteklerine cevap veremem dedim .bozuldu..Ertesi gün yine sevecen ve ilgili idi..(denedimi anlamadım)Bu adam mesaj atınca konuşma istediği zaman bitiyor..ama hasta olsam mutlaka soruyor ilgileniyor mesajlada olsa ...sürekli takıpte ama yüzyüze 10 gündür gelemiyoruz...ben anlamadım ya ne yapmaya çalışıyor

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• aynı işyerindeyiz..Nişanlı idi aldattı nişanlısı ayrıldılar birden bana yazmaya başladı..

buradan sonrasını okumadım. bence sen bunu oku önce. link

0|0
    0|0
    • evt başlangıç yanlış olmuş .Nişanlısı adamı aldattı..bana yazmaya başladıdan kastımda mesaj attı beğendiğini belirtti.iligilenmeye başladı olmalı idi

• sağol cevapların için..ailesinin yanında gördüm öyle can yakacak tipe benzemiyor ama yinede belli olmaz tabi ..en iyisi yol yakınken bitirmek ..belki de mantıklı olan budur..Teşekkürler

• sen yine kendi kalbinin senini dinle. başkalarının aklıyla haraket etme. o sana en doğru yolu gösterecektir. ben teşekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 7

• aynısını akrep kadını için söyleyebirlim anlamadım anlayamıyorummmmmm

0|0
    0|0
  • Nişanlısını terk etmiş...sana sürekli yazıyor istememene rağmen...cinsel içerikli bir muhabbet açıp seni yoklamışş...kıskanıyor milletten benimsin diyor...Tam akrep! Uzak dur pek adam değil gibi bir profil çizdin gözümüzde ;)

0|0
    0|0
  • ben de akrebim de bununki akreplikten değil mallıktan :/

1|0
    0|0
  • Burçla ne alaka ya.. Şahsen bende Akrebim ama yani benden beklemez böyle şeyler.

0|0
    0|0
  • seni oyalar bundan bir cacık çıkmaz çıkarsa da sen üzülürsün

0|0
    0|0
  • ben akrebim okumaya üsendim özet gecersen cevap vericem

0|0
    0|0
  • Bende akrebim aşırı cinselliğe düşkünüm aşırı aşırı yani...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sorunu okumadım.

O dedi p.nıs, sonra ben de dedım v.jina, o dedi ki yok yok v.jina değil, klitoris bende dedim sen iyi misin o dedi sonra hayır değilim.. Ben de dedim ki;

Hay s**im sizin bu sorularınızı. Mahalle karılarından farkınız yok 'dedim'

Sonra soru soran de dedi ki;

...

...

(Evet, cevabı bekliyoruz)

0|0
    0|0
  • Akrep erkegi iste.ya tamamen ayril ya da kendine asik et.senin yaninda kendini guvende hissetmeli

0|0
    0|0
    • ayrılmayı denedim.ama her defasında şirinlik yapıp gönlümü almaya çalıştı :(

• O zaman kendine asik et.ona guven ver.

• unzak dur akrep erkeği cinseliğe çok düşkün sağ basından gitsin.

0|0
    0|0
  • çok dengesiz bir insan kesinlikle senden faydalanmayı düşünüyor senide sevmiyor gibi geldi bana dikkatli ol derim

0|0
    0|0
    • binlerce kız var etrafında ..aynı işyerinde beni seçmesi kafamı karıştırıyor.aile bağlarıda müthiş kuvvetli..saygılı efendi bir adam nerde nasıl davranması gerektiğini bilen bir tip aslında kafamı karıştıran bu

• soru başlığını okudum yetti ondan uzak dur akrep erkeğinden bir hayır gelmez bir cacık olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...