Burak Yılmaz olmayınca Drogba dahamı iyi oynuyor?

Bence burakı satıp ardayı alalım burak her topu ayağına bekliyor böyle olunca takım burakın ayağına oynuyor arda çok iyi orta yapıyor Drogba da çok iyi kafa vuran bir oyuncu haksızmıyım renktaşlar?

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Burak´mı Arda´mı demek için önce oynayacağımız sistemi belirlememiz lazım eğer gelecek sezon 4-2-3-1 oynayacaksak Arda derim ama 4-3-1-2 oynayacaksak Burak daha iyi olur

Ama Arda daha sevdiğim bir oyuncudur

0|0
    0|0
  • Buraksız 2 maç oynandı 3 gol atıldı.2'si penaltıdan kısaca Drogba iyi oynuyor ama gol atamıyor takım.Burak daha bitirici bir oyuncu golleri atacak adam lazım.Burak olmayınca Amrabat Emre Sneijder ayağına gelen vuruyor...

0|1
    0|0
  • bi fenerbahçeli olarak tabiki burak kanata geçtiği ve kanat oyuncusu olmadığı için o olamyaınca kanata başkası geçiyo daha iyi oynanıyo oyun

0|0
    0|0
  • Burak iyi bir futbolcu ama takım oyuncusu değil çalım atamıyor ayağına atılan topları atıyor bide çok fazla gol kaçırıyor mesela takım 2-0 3-0 yeniyor karşı karşıya bir gol kaçırıyor o görmezden geliniyor.

0|0
    0|0
  • dünya starı adam tek başınada iyi oynuyor

0|0
    0|0
  • Drogba'nın yanında kim oynarsa oynasın faydalı olur. Ama Drogba'nın 1, bilemedin 2 yılı kaldı. Ülkenin en iyi forvetini satmak mantıklı bir hareket olmaz yabancı sınırlaması da varken.

0|0
    0|0
  • glatasryda hangi forvet oynarssa oynasın nerdeyse her maç gol atar çünkü forveti iyi besliyorlar buraktan daha teknik bir oyuncu daha fazla bile atabilir drba gbi

0|0
    0|0
  • Evet sezon boyunca bütün gol yükünü Drogba taşır zaten.offf çok düşündün mü bunu ?

0|0
    0|1
  • ya o değilde DROGBA bu dünyadanmı gerçekten :)

0|0
    0|0
  • Alakası yok Burak çon önemli bir yıldız gol makinesi onu satıp ardayı almak salaklık olur

0|0
    0|0
  • burak takım oyuncusu değil ki ... ver atsın derdi o.

0|0
    0|0
  • drogbaya çok güvenme bir senesi var adamın 36 yaşında adam sonra nolcak burak da satıldı

0|0
    0|0
  • burak takımı durduruyor hep keşke 11de olmasa

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Benim derdim sneijder adam yeni yeni açılıyo gerçi ama nerden aldık, Bi koşmuyo bile ya nasıl futbolcu anlamadım. Burak da geçici heveslerle oynuyo, nasıl gol kralı oluym falan diye ama kazandırıyor neticede. Drogba baba ya. Ah keşke dağılmasa lu takım seneye ama nasip

0|0
    0|0
    • Sneijder gibi oyuncular koşmaz zaten. Yani Alex Selçuk gibi ? Biz televizyondan baktığımızda koşmuyo bişi yapmıyo görürüz ama bir de çıplak gözle izlediğimizde şaşırırız. Sneijder bu sene ligin en iyi 2. oyuncusu olacak. 1. Drogba ...

• Koşmadı da adam resmen 1 sene boyunca golsüz oynadı. Messi Ronaldo da futbolcu ama adamla deli gibi oynuyor. Anlamıyorum şe sneijdere bayılan zihniyeti. Zaten gideceği yok korkmayın götürüyor kebapları

• Yok Gizli yapmayalım dediğini ..

Sistem de sıkıntı olur .. Ama Arda'yı alalım ..Gelmesini çok isterim

1|0
    0|0
  • Drogba konusunda haklısın fakat Burak hala lazım.

Gitmesini istemiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...