Galatsaray'ın Arsenal Maçındaki performansını nasıl buldunuz.?Fener maçına yeter mi bu oyun ?

Bu arada söylemeden edemicem ne zaman Arsenal'ı yensek kupa alıyoruz. :)Ben Arsenal maçının 2.ci yarıdaki oynundan çok memnunum selçuk burak yoktu ama takım çok güzel oynadı tabi danny bugün oynamadığınıda düşünürsek. :)

0|0
5|16

En İyi Kız Görüşü

• Yeter de artar bile ...Bu oyunla rahat 4 atarız abi ..

Riera-Melo dışında herkes iyi oynadı ..Onlarda düzelirler eminim Tam istediğim gibi <3

İnşallah süper kupada da istediğimizi alıcaz ..

Hahahahha :D :D :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Daha köy takımlarını yenemeyen fb dünya devi galatasaray la başa çıkamaz

1|3
    0|2
  • Yeter de artar bile ...Bu oyunla rahat 4 atarız abi ..

Riera-Melo dışında herkes iyi oynadı ..Onlarda düzelirler eminim Tam istediğim gibi <3

İnşallah süper kupada da istediğimizi alıcaz ..

0|1
    0|0
  • Fenerede yeter, her takıma yeter bizim oyunumuz

0|2
    0|0
  • ah bide anlasam :D çok yorum yapıcam :D hatta durrr spiker felanmı olsam ben bu ceneyle nedersin? :D alksfjsalkjfl

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• arsenal maçıyla fener maçı çok farklı

sonuçta ne kadar büyük takımda olsa hazırlık maçı

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe ile yapılan maç öyle arsenalle madridle barçayla kıyaslayamazsın.

0|1
    0|1
    • Kıyaslanmaz ama maçı izlediysen nasıl emre, sneijder, drogban'ın oynadığını gördüysen bence kıyaslanır.

• 2. yarıda girenler, özellikle de Drogba takımın çehresini değiştirdi. Takım her maç üstüne koyacaktır ama Avrupa'da geçen sezonki başarı veya daha da yukarısı hedefleniyorsa sol bek alınmalı. Fener maçını ise kazanacağımızı düşünüyorum. Ancak konsantrasyonu farklı bir maç olacaktır.

0|1
    0|0
    • Kesinlikle öyle drogba bir harikaydı yanında burakta olcak selçuğuda katarsak iyiyiz.Tek sorun dediğin gibi sol bek ama olsada olur olmasada.Farklı bir hava olcak ama ordada yeneriz.

• Ben tebrik ediyorum Gs'yi sonuçta dünyanın önde gelen klüplerini devirerek kupaya uzandılar.Helal olsun.

Bence bir Fenerbahçeli olarak Süper Kupa GS'nin bu yıl da.Fark yemesek bari.

1|2
    0|0
    • Teşekkür ediyoruz umarım bu başarıyı avrupadada gösterir bütün türk takımları.Biz biraz ağır basıyoruz bu kadroyla.

• Ya hallolur açıkçası gruplar,seri başına yakın oluyorsun çünkü.Ama geçen yılki çeyrek final en azından şu durumla hikaye.

• Kesinlikle haklısn.

• Hücüm çok iyi savunma çok kötü böyle devam ederse savunma hataları yüzünden Galatasaraylılar çok saç baş yolar.

0|1
    0|0
    • Querasma zamanndaki beşiktaş gibiyiz şuan. :) İleri güzel geri kötü.

• aynen öyle :) semih gelince toparlar herhalde bir de sol bek gelirse iyi olur gs için.

• Evet. :) Avrupada başarı için kesinlikle lazım.

• Her sene aynı muhabbet değil mi? Galatasaray Derbi haftasına iyi giriyor ama sonuç hiç değişmiyor..

0|1
    0|0
  • maçı baştan sona izledim ve

bir hakemin galibiyeti bir takımdan alıp diğer takıma verişini izledim.

kendini yere atma işinde drogba burakla yarışır

0|1
    0|2
    • He siz bir hakemin kararlıarı nasl etkileyeceğini iyi bilirsiniz az yapmadınız. Tabi sizin emreyle aynı yarışırlar.

• kaç yaşındasın sen merak ettim? Bu arada adama arkadan bir müdahile var iyi izle. Neyse Cardozo'dan bir haber var mı ? Armsterdam üzerinden geliyormuş sanırım ?

• :DD)))DD))

• hani derler ya takım 1 oyuncuya bakmaz külliyen yalan DROGBA varsa geriye 10 tane kalas koysanda kafi :) fb maçında selçuk burak falanda olur rahat alırız o kupayıda :D

0|1
    0|0
    • Bu arada k.bakma sorunu görmedim yoksa yazmazdım. :) Aynen hacı drogba başlı başına bir takım ya. :D Sneijder emre de iyi :D

• Arsenal artık ilk 10 a girmek için uğraşan sıradan bir ingiliz takımı oldu. GSliler de uyduruktan bir takımı yendik diye seviniyorlar. Kaldı ki bu bir hazırlık maçı. Salzburg Arsenalden 2 gömlek üstün bir takım. FB bu arsenali 4 lerdi en az.

0|0
    1|3
    • Ya git salzburgu yenin önce konuşun bari arkadaş yeniyoruz ağlamayın ya tebrik et geç işte.

• bunuda gördüm ya ölsemde gam yemem dur şunu bir caps yapım salzburg arsenalden hemde 2 gömlek üstün bir takım ahahhahaha gülmekten karnıma ağrılar girdi ahahaskdgasjdhasdas

• Galatasaray fb yi rahat geçer kupa maçında

0|2
    0|0
    • Belli resimden :D

• FB geçen senekinden nasıl kötü oluyo ya? Geçen sene savunma bile yoktu. Alves alındı. Sağ bekte Kadlec var, forvete Emenike, orta sahada Alper alındı. Meireles desen süper oynuyo artık. Neyin kafası bu? Her sene olduğu gibi salya sümük zırlayacaksınız yine anlaşıldı :D Hayaller dünyasında yaşamaya devam :))

• Sow 10 tane emenike eder boş konuşma futbol cahili daha allahın salzburgunu yenemediler pvs sini yenemediler boş insan :D

• fener maçını alamayacağımızı hiç bir zaman düşünmedim zaten.

0|3
    0|3
    • Sazburg'la bu maçı gördükten sonra bende artık aksini düşünmüyorm :)

• İzlemedim ama Arsenal'i de yendikçe kupa alıyoruz arkadaş.:D

0|1
    0|0
  • gs karşısında şansı yok fenerin fark yer

0|1
    0|0
  • kanka çok iyi oynadik özellikle sen drogba :D

0|1
    0|0
    • Aynen sana atırcaktımda sen attırdın kısmet. wqpoeqoweq :D

• Eyvallah kardeşim. Süper kupa'yıda sen kaldırrısn :D

• aynen şu kuşlara iyi kapak yaparık :=)

• fenere yeter mi bu oyun :D

0|0
    0|1
  • fenere bağlı özelliklede topuza

0|0
    0|0
Yükleniyor...