Eski sevgilisini unutamaması

Eski sevgilisini unutamadığını düşünüyorum. 3 sene sevgli olmuşlar, Tabi durduk yere bunu düşünmedim,önceden konuştukları (mailde)görmüştüm erkek arkadasim sen 70 yasinada gelsen unutamazsın beni yazmıstı. Her konuda ilkiymiş onun onun saç telini falan saklamış bir süre bunları öğrendim. bir konu olmuştu onunla yaşadığı anısını anlatmıştı. ileride yüz yüze gelirlerse ne olur bilmiyorum onu unutamadığını düşünüyorum napıcam ben onu çok seviyorum ama aklımı kemiriyor bu dşünce acı çekiyorum resmen:(

0|0
4|1

En İyi Erkek Görüşü

• unutulmaz diye birşey yok.bende çok seviyordum.bende saç tellerini saklıyordum.bende unutamam sanıyordum.3-4 yııl oldu ayrılalı.sakladım sakladım en son 5-6ay önce falan yırttım attım mektupları.saç tellerini falan filan.bizim ayrılık sebebimiz onun bana inanmamasıydı.hoş hiç yalan söylemedim ama.öyle işte.onların ayrılı ksebebi neydi?

0|0
    0|0
    • Kız arkadaşı ona güvenemiyormuş ama hiç bir şey yokken değil internetten olan bazı durumlar vs. unutabildinmi peki onu yeni sevgilinle aran nasıl?

• benim ayrıldığım kişi de eski sevgilisiyle arada msn den falan konuşuyordu ben tepki göstermiştim.falan filan.ama dünyanın sonu değil...şuan kaç yaşındasın bilmiyorum ama herşey senin elinde...

• Teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 4

• ilkler önemlidir, ama unutma sonlar daha önemlidir, onu unutmasını sağlayamazsın, ama onu severek,ilgi göstererek onu hatırlamamasını sağlayabilirsin, bu konuyu kafana takma, artık hayatında sen varsın ve o kadar iyi bir sevgili ol ki seni seçmekle hayatının en güzel tercihini yaptığını anlasın, olgun davran ve kendine güven, daha mutlu olursunuz

1|0
    0|0
  • bence böyle için içini kemireceğine al karşına ciddi ciddi konuş sonuçta onu unutamazsa ya da unutamadıysa sa sonunda üzülen yine sen olacaksın belkide.

0|0
    0|0
  • arada sana soğuk yapıyo mu

0|0
    0|0
  • Sonuyç ta eski mi eski.. Aradan kimler ne sular aktıç. Kendine güvenip daha mutlu etmek yerine onu niye kendini yiyorsun ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...