Dengesiz eski sevgili

eski sevgilim bugün 2. kez nasılsın mesajı attı. bizi tanıştıran arkadaşım da sürekli bizi soruyordu nasılsınız mesaj atıyor mu diye. mesajı alınca hep sorduğu için arkadaşıma da haber vermek istedim "mesaj attı" diye. arkadaşım da eski sevgilime mesaj atıp duygularında bir değişme oldu mu sadece bunu bilmek istiyorum demiş. eski sevgilim de hayır demiş yani bana karşı hiçbir şey hissetmiyormuş. arkadaşım da o zaman rahat bırak arkadaşımı uzak dur ondan ben onun üzülmesini istemiyorum demiş. eski sevgilim de hemen tamam demiş. geri dönmeye niyeti olsaydı arkadaşıma başka türlü cevap verirdi diye düşünüyorum. arkadaşım eski sevgilime güvendiği için ona kefil olmuştu ve şu an kendini kandırılmış gibi hissediyor ve bana kol kanat geriyor bir bakıma. arkadaşım "madem af dilemeyecek sürünsün çok sinirlendim." dedi bu cümledeki "sürünsün" ne demek sizce? arada bu tür mesajlar atan birinin amacı nedir? madem geri dönmeyecek niye bana mesaj atıyor? ben de ona karşı eskisi gibi değilim çok yıprandım.

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• yarası olan gocunur diye bir söz vardır sürünsün demesi o yönden olabilir sende çok yıprandın ise ya cevap ver "beni bir daha rahatsız etme diye" ya da hiç bişey deme umursamadığını anlasın.

0|0
    0|0
    • cevap atmazsam gerçekten umursamamış görünürüm değil mi? yoksa arkadaşım uzak dur dediği için mi cevap atmadığımı düşünür?

• arkadaşın ikinizin arasında laf taşımıyorsa şayet (bir erkek böyle bir avantajı varsa kesinlikle sorar var mıbi hoşlanma filan diye) o zaman umursamamış sayılırsın ama arkadaşına dikkat et belki içinden gelerek anlatmaya bilir saf duygu ile konuşabilir seni ona karşı ama erkekte bundan pay çıkartır kendine.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...