Amatör olarak futbola başlıyorum ?

hızlı koşu ve iyi ve güzel şutlarım var iç dış vurabilen biriyim mevki seçiminde solbek oynamak istiyorum iyi bir solbek neler yapması gerek ?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bana solbek deme de ne dersen de. Forvet arkası 10 numara oynuyordum, yeni gelen hoca sol açığa koydu. Bir kaç sene öyle oynadım, sonra gelen dangalak sol beke hapsetti. Ben de formayı attım suratına ayrıldım takımdan. Daha sonra bazı teklifler geldi ama, devam edemedim bir türlü istememe rağmen.

Bu girizgahtan sonra sana diyebilirim ki, asli görevin defanstır. Defans çizgisine özen göster. Ofsayt tuzaklarını bozma. Kademeleri kaçırma. Stoperlerle gözgöze oyna. Ataklara katılmak için de pozisyon bilgini geliştirmen gerekiyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 7

• İbrahim üzülmez kadar hırslı,Bale kadar becerikli ol

0|0
    0|0
  • Sol beke ciğer lazım kardeş ya git gel git gel ben acıyorum beklere :D Ama neler lazım dersen kondisyon lazım ayak terbiyesi lazım orta için savunma kadar hücuma destek lazım klasik türk bekleri gibi sadece savunma değil hücuma destek lazım

0|0
    0|0
  • hemen atanmak için doktor olan öğrenci gibi :D

0|0
    0|0
  • köpek gibi koşucan hız önemli ortaların iyi olucak en sinir olunduk şey sol taraftan çıkan taçları kullanmak gibi sorumluluğu var,sol ayağını kullanıyor olmanda önemli

0|0
    0|0
  • defansif özeliğinin ve bindirmelerin iyi olması lazım

0|0
    0|0
  • aç hakan baltayı izle ne yapıyorsa tam tersini yap. adam 3 yıldır kanser ediyor bizi

0|0
    0|0
  • ofansif ol ataklara destek ver

0|0
    0|0
Yükleniyor...