Evlendikten sonra kızınızın sevgilisi oldugunu görürseniz

evet evlendikten sonra bir kızınız olsa kızınız büyüyüp sevgiisi oldugunda ne hisedersiniz

0|0
12|7

En İyi Kız Görüşü

• Olabilir normal bişey

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Kizim sevgilisi olabilecek bir yastaysa cocugu tanimak numarasini almak gibi sartlarla tepki göstermem ama tamamende bos birakmam takipte olurum :-)

0|0
    0|0
  • züppe bişey değilse efendi akıllıysa bişey demem ama ihmalde etmem

0|1
    1|0
  • Saygım olur her zaman, olabilir yani normal.

0|0
    0|0
  • o zamanın şartlarına ve yetişme şekillerine bağlı. doğru düzgün edepli akıllı saygılıysa yaşlarıda uygunsa sorun etmem sanırım. tamda emin değilim sanki:D

0|0
    0|0
  • Önce çocukla bir tanışır, süzerdim.Eğer kızım seviyorsa ona ilişki tüyoları verebilirdim.

0|0
    0|0
    • merak etme o zamanda herşeyi senden çok daha iyi biliyo olacak senin tiyona ihtiyacı olmaz...

• kızımın sevgilisi erkekse o çocuk çok zorlanır..

0|0
    0|0
  • Olabilir saygı duyarım :)

0|1
    0|0
  • Tanışırdım çocukla, normal bir şey

0|0
    0|0
  • Olabilir normal bir şey

0|0
    0|0
  • Çocukca bulurum,dalga geçerim. Bu kadar yani daha da başka bişey yapmam

0|0
    1|0
  • basarım iki tokat

0|0
    2|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Bunun nesi sormaya değer anlamadım.

Kız veya erkek. Her çocuk sevmek, sevilmek ister. Karşı cinsle yakınlaşmak ister. Ne hissetmemiz lazım ?

1|0
    0|0
    • dogru ama ya kızımı üzüyorsa haberin yoksa insan bilemiyo şimdiye kadar kiin kızı önceden aylesine söylemiş

• am nasip olursa çocuguma önceden yavaş yavaş bilgilendirip onagöre ilişki kurar

• Bakın, koruyucu olmanızda hiç bir sakınca yok. Sadece ayrımcılık yapmayın. Kızınızla oğlunuzu asla ayırmayın. Oğlunuza ne veriyorsanız daha azını kızınıza vermeyin. Oğlunuz gece 2'de eve gelebiliyorsa kızınıza da aynı özgürlüğü verin. Yok çok geç diyorsanız ikisine de aynı kısıtlamayı yapın. Lütfen bir gece yaşadığınız yerde ki hastanenin acil servisine gidin. Trafik kazalarının çoğunda erkek çocukları yaralanır/ölür. Kötü arkadaşlar hem kız hem erkek için geçerlidir.

• anlıyamıycamız için sevgilisinin olup olmadıgını sıkıntı etmezdik :)

0|0
    0|0
  • Bir tuhaf olurdum..iyi şeyler düşünsemde ona karşı ciddi durar temkini elden bırakmazdım.

0|0
    0|0
  • çocuk kopuğun tekiyse ayırırım onları.

0|0
    0|0
  • Alırım karşıma konuşurdum...

0|0
    0|0
  • Gururlanırım...

0|0
    0|0
  • alır karşıma konuşurum yaşı da uygunsa eğer evlenmek istiyorsa evlendiririm yoksa bırak kızım derim

0|0
    0|0
Yükleniyor...