Sevgilimi başkasına kaptırdım ne yapmalıydım ki?

Aramız bozukken başka biriyle samimi olmuş ve karşıma 2 hafta sonra başkası var diye çıktı ben devam etmez biter dedim ama bitmedi heves aşk oldu aralarında ama beni çok severdi yıllarımız geçti nasıl böyle birşley oldu anlamadım o kız geldi emeğimin üstüne oturdu benimde elimden birşey gelmezdi çekildim aradan napıcam öyle adamı dedim biranda başlkasını görünce gidenini...

ama bazıları bırakmıcaktın adamı arıcaktın unutturmıcaktın kendini diyor ya ben kadınım ama herşeyden önce bir insan gitmek isteyen başkası var diyen birine ne diyebilirim zaten benim onu ne kadar çok sevdiğimi biliyordu şimdi o başkasıyla ama hatalı olan yine ben oldum nedir bu kadınların çektiği

siz bu konuda ne dersiniz?

0|0
6|14

En İyi Kız Görüşü

• vala benim başımada geldi 4 yıllık sevgilim başkası yüzünden terk etti bide beni deli gibi sevdiğini söylerken ben aramadım hiç o aradı sürekli görüşmedim istemiyorum dedim o kızla senelerce devam etti 6 veya 7 sene sonra geri döndü ama ben şuan başkasını seviyorum

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim gerçekten iyi bir örnek oldu

Erkekler Ne Diyor 14

• Elbetteki kizinsucu yok,seni terkedip te baska birinibulup gozunesokan da eski sevgilin. Yaramaz adammisdiycem ama aranizdaki ayrilik sebebinibilmiyoruz. Her halukarda sevmis insan ayrilsada bu kadar kisasurede yenibiri ile onu sevmisolan exinin karsina cikmaz. Yoluna , arkandabeyaz birduz cizgicekerek devam et arkadas...

0|0
    0|0
    • evet ya ben bunu çözemedim bir insan nasıl bu kadar gamsız gaddar olabilir vefasız bu insanlıkmı benim yaşadığım şoku atlatmam aylar aldı hergün ağlıyordum bir insan nasıl böyle yapar bende diyorum o bir çiziği bu kadar basit attıysa bende yaparım

• bende öyle diyorum en iyisi kendimi hayata bırakayım nereye götütürse

• Kendini salma, toparla daha dik ve olgun dur, kaypaklar yanasmaz. Kendine bak ve zaman ayir ;)

• o seni haketmemiş demek ki, , ne yapacaksın hırs yapacağına kaybettiklerini değil kazandıklarına sevin... ya daha ileriki safhalarda olsaydı bu sonuç yaşayacaklarını düşün.

0|0
    0|0
    • ne kazandımki bomboş o sevgilisiyle mutlu hergün yeni bir resim ekliyor bende hergün uzaktan izliyorum olanları

• haklısın

• önemsiz bir şey, erkek olmam kadınları anlamamamı gerektirmez, sende bir kadın olarak duygularının gücünü kullan, daha rahat yol bulabilirsin.

• Herşeye kadınların ne çektiğiyle bakma bence. Erkeğin başınada geliyor bu tür sevgiler. Sendeki sevgisi bitmiş kısacası zorlada kendini sevdirecek değilsin. bitirmiş artık soğumuş senden tekrar ısınması imkansız gibi görünüyor heleki bir başkasıyla birlikteyse. Bu durumda yapacak tek şey var unutmak. sen yanlış zamanda yanlış insanla beraber olmuşsun. umarım doğru insanı yanlış olmayan bir zamanda bulursun.

0|0
    0|0
    • belkide doğru insan yanlış zaman dı

• olabilir her zaman derim nasip işler bunlar zorlamak üzülmektir yıpranmaktır vakit kaybetmektir boşa.

• Senin bildiğin sadece bu yanı.. senelyken o kızın olmadığını nereden biliyorsun alttan ayarladı aranız bozukken o kıze geçti.. herneyse sonuç olarak yoluna bak

0|0
    0|0
  • kendını unutturmıcaktın ama cokta etrafında olmıcaktın yanı hem haklısın hem degıl. Gıdene kımse manı olamaz o yuzden bır suphe veya acı cekmen gerekmıyor.

0|0
    0|0
    • Kendini unutturmamak için ne yapabilirdi ki ?

• evet haklısın :) teşekkür ederim

• yardımım olduysa ne mutlu bana :)

• Bırak gitsin. Şerefsizlik yeni icat olmadı.

0|0
    0|0
  • al şöle gırmızı bir ruj yaz alnına boynuzlandım deye :D ya şekercik ne üzülürsün cibiliytsizden kurtulduğuna be yaav

0|0
    0|0
  • arayı 2-3 günden fazla tutacaksa bence saçma ilişki bitmiştir bence..

0|1
    0|0
  • Gelmiş olsun aradini sende bulamamiş

0|0
    0|0
    • çok normal birşey herkes herkesin aradığı özelliklere sahip olmayabilir fakat bir insanı evet o sensin senden başkası olmaz evlenicez diyip senelerce ailesiyle bile tanısıp baskasını bulup gitmekte serefsizlik

• aranız çok uzun bir süre bozuk kaldıysa yapcak bişey yok sana olan sevgisini yitirmiş zaten

0|0
    0|0
  • sende kendini başkasına kaptır olsun bitsin

0|0
    0|0
  • Vay kötü atlatmışlatr.. intikam almayacakmısın.. bırakacamısın onların yanına bunu..

0|0
    0|0
    • sence?

• O kişiyi tekrar geri elde edip sonra tekrar bırakacaksın

• o kadar saf değil anlar bunu daha önce yapmıştım

• Mendil gibi buruşturup atmış .. yeni bir sevgili bul kendine

0|0
    0|0
  • Sevgilini ona kaptirmişsin tamamda sevgiline birseyler kaptirdin mi?

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 3 sene bırısıyle çıktım ben 3 sene boyunca onsuz dışarı adım bıle atmadım o varsa çıktım sadık kaldım tek o oldu hayatımdaa kendımden cok severmı bı ınsan ben sevdım sonra ne oldu bılıyomusun gıttı elın kullandığını 'kız' olmayanı tercıh ettı benım ılkımdı o ya ılk sevgılım ılk elımı tutan bı erkek bana selam verdı dıye ortalığı yıkan adam nasıl başkasının kullandığını kabul eder ? kız yalvarıyms benı bırakma soyle böyle buda arkadaşlarına dıomus ortada bırakamam benı nıye bıraktı ben neyım senınle aynı durumdayım aramız bozukken buldu

0|0
    0|0
    • canım biriyle birlikte olmuş veya olmamış farketmiyor aptal erkekler bunu hep yaparlar bizimle evlendiklerindede yapabilirlerdi sonuçta belki böylesi hayırlı.Sen hıncını alamamışsın başkasının kullandığı kız falan demende bundan kaynaklanıor cunku artık kızlar istediklerini yapıyorlar erkeklerde pek onemsemiyor acıkcası ama seninki sende namus kavramını one cıkardıgı yalan soyledigi ıcın bozulmussun haklısın erkekler genelde yapmam dedikleri seyi 99 yaparlar dikkat etmek lazım benimde basıma gel

• Erkeklerden nefret ettim

• böyle düşünme zamanla iyi olacak

• Gereksiz yere cabalama, yarin gelsede geri, öbürgün bir baskasina gitmeyecegi ne belli? Bir kere yapan hep yapar. Birak canin acisin aciyacagi kadar, demek ki o degilmis dogru insan, ilerde tekrar seversin. Hem öyle yapan biri mutluda olmaz. Gelsede aptallik edip, tekrar hayatina koyma o embesili.

0|0
    0|0
  • s.tr et ya başkası var diyip seni bırakıyorsa sen ne düşünursun bu adamı beş kuruş etmez

0|0
    1|0
  • aynı son okudugum romandaki gibi ya onda adam kıza dönüyordu

0|0
    0|0
    • romanlarda ve filmlerde oluyor o dönüşler maalesef gerçekte yok...

• aslında doğru su durumda sessz kalmak en iyisi asil bir davranış

• bencede hayat muhakkak bir ders verir onlara

• O kızı bulup olmadık şeyler ederdim pis şerefsize.

0|0
    1|0
    • kızın suçu yokmuş herkes öyle diyor birde çocuk sevmiş

• sevgilisi olan adama karşılık veriyo mal.evet gücümüz kızlara yeter.yaran var ki gocunuyosun.hyırdır sen de mi yaptın aynısını?

• evet ya bence de çocuğu dövmek lazım kızın suçu yok gibi

Yükleniyor...