Kilo vermek için yapılan spor günün hangi saatinde yapılması daha uygundur?

günün hangi saatinde yapılan spor zayıflamak için daha faydalıdır?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• aslında kilo vermek basit ben bunu bizzat denedim her şeyide denedim ama kilo veremedim. bünyemde bir terslik var demeye başlamıştım, sabah ve öğlen sıvı tüketme ama yemek yememeye başladım akşamsa bolca yemeğimi yiyorum günde tek öğün yemek bana yetti. ve düzenli kilo vermeye başladım

0|0
    0|0
    • tek öğün yemek aldırıyor diyor uzmanlar

• hmm deneyecem bu taktiği

• dene sonuna kadar memnun kalırsın

Erkekler Ne Diyor 8

• Yemek yemedigin sürece yaptıgın sporun saati olmaz

0|0
    0|0
  • Bence akşama doğru yapılan spor daha faydalıdır benim için saat 7-8 gibi.Gün boyunca besleniriz enerji depolarız ,yemek yeriz bazen çok kaçırırız bunu değerlendirerek sporu biraz daha uzun tutarak fazla kalori yakabiliriz, spordan sonrada hafif bir yemek ve uyku iyi olur gibi ama tok mideyle spor yapılmaz en az bir saat sindirim gerekli.

0|0
    0|0
  • sporun saati yoktur ısınma hareketlerine dikkat et düzenli yap 2 günde bir yeterlidir bide sporun hemen üstüne yemek yememeye dikkat göster

0|0
    0|0
  • tabikide sabah. sabahları hava arınmış olur fotosentez faktörü gece işini yapmış olur ve sabahada tertemiz bir hava olur bununla birlikte temiz havayla beraber spor yapmak daha faydalı olur diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • teşekkr ederm

• rica ederim. ama akşam veya gece deneme. ortalık toz duman pis oluyor. yapacaksan sabah yap.

• sabah saatlerinde bence daha faydalı oluyor hem vücudun saglıgı hemde gunu gecırme acısından :)

0|0
    0|0
  • Bence saat önemli değil,

0|0
    0|0
  • Düzenli olması önemli.

0|0
    0|0
  • spor her saatte faydalıdır ama en faydalı olduğu saatleri bilmiyorum tabi öyle bir saat var ise .insan bedeni saati bilmez uyuma uyanma saatlerini bilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sabah kalktıktan sonra aç karnına.ya da akşam yemeği ye 6 civarları

0|0
    0|0
  • sabahları ya da akşam saat 5 gibi

0|0
    0|0
  • aksam 6-dan sonra bisey yeme

0|0
    0|0