Ama ben onu çok çok seviyorum :(

İkimiz de üzülüyoruz :( ama ikimiz de gururluyuz .. haberleşemiyoruz .. o ailesinden dolayı müsait olamıyor ben de arayamıyorum elim gitmiyor .. yakınını kaybetti .. dün başın sağolsun dedim ve hayırlı da kandiller dedim .. mesaj atmaz ,atmıyor normalde .. dün sağolasın dedi .. bir yumuşama var mı ? yani hiç mesaj atmıyordu öfkeliydi ? barışmak için bir yol söyleyin bana :( onu özledim .. ve özlemenin dışında seviyorum .. bitme sebebine gelince karşılıklı tripleşme .. Birçok gün tartıştık ama iyidik çoğunlukla son tartışma onun ailevi sorunları falan derken kaldıramadı .. ona değiştiğimi trip olaylarının bittiğini göstermem gerek.. aramak nasıl fikir ya da napmak lazım of işte

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• kimse yazmamış mı :D

0|0
    0|0
    • yok :(

• özelden yazsana..

• ekledim

Erkekler Ne Diyor 2

• siz hatun milletine diyecek sözüm yok...

0|0
    0|0
    • niye ya :(

• yaaaa siz hatun milletin mantığı gerçekten ama gerçekten bizden çok farklı çalışıyo..sırf seni seviyo diye insan başka birisini severmi yaaa..inan çok garipsiniz inannnnnnnn

• ben de seviyorum tabiki.. ve barışmamız gerek durumu özelden ayrıntılı diyeyim rahatsız etmezsem ekliyorum.

• bir an önce birbirinize kavuşmanız gerekiyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• eğer ailevi sorunları şuan çoksa ve hala üzgünse ailesi yüzünden sadece ara ve destek ol arkadaşça anlayışlı ol o sana mesaj atmasa bile trip atmamaya çalış bırak rahat kalsın biraz. onun üzüntüsü geçmeye başlayınca bir ara görüşün yüz yüzeyken söyle ben değiştim de bakalım ne diyecek

0|0
    0|0
    • yüz yüze görüşmemiz için gitmeyi planlıyorum ve arkadaş gibi de kabul eder mi hiç bilmiyorum .. ailevi şeyler devam ediyor galiba eskisi kadar olmasa da..

• ARA. Mesaj atma ciddi olduğunu anlaması lazım mesaj atma hatta mümkünse yüzyüze görüşün

0|0
    0|0
    • yüz yüze görüşmek için memleketine gitmem gerek ama :( aramak etkili olur der misin

• Pek duacı bir insan değilim ama kavuşmanızı yürekten diliyorum

• yine de teşekkürler :)

• zaten bu turk kizlarinda ki tripleri anlamiyorum .. neden trip yapiyorsunuz .. trip yaparak elinize ne gececek sadece kendinizi rezil ediyorsunuz .. bence artik sen biraz gururlu ol ve kendini geri cek .. gelecekte baska bir iliskin olursa bu iliskide yaptigin hatalari yapmazsin insallah .. cocuguda rahat birak .. trip trip yapa yapa turk erkeklerini kacirdiniz ..

0|0
    0|0
    • İyi diyorsun hoş diyorsun da o benden çok trip yapıyordu .. eski sevdiğiyle görüşmesine de kayıtsız kalamazdım.

• bence arama .. ama sagolasin mesajini bisey dgil senin adini cok uzuldum diye bilirsin ornegin

• demedim bir şey :(

• Yeni toprağa vermiş yakınını, biraz zaman ver. Gönül işlerinin sırası değil..

O arada beklentisiz yanında ol. Ilişkinizdeki sorunları gündem konusu yapma. Destek ol, o değerini anlayıp bir şekilde tekrar başlarsınız zaten. Fakat şu an bunun için şartlar elverişli değil...

0|0
    0|0
    • Çok yakın akrabası değilmiş ve 1 hafta önce olmuş şimdi gayet iyi nette geziniyor falan .. bir çıkar düşünmedim ki zaten .. başka mesaj bile atamadım .. beklemiş midir dersin

• Mesaj özelliğini aç. Kendini ifşa etme şimdi, gerek yok.

Mesajlaşalım.

• olur

Yükleniyor...