Galatasaray Beşiktaş arasındaki en farklı skor nedir?

herkes galatasaray beşiktaşı 9-2 ve 6-0 yendi diyor doğru mu?

Güncellemeler:
inanmayanlar için tff ana sayfa ligler tarihi 9-2 maç 30 haziran 1940'da 6-0'lık maçta 18 temmuz 1997

tarihinde oynanmıştır UNUTMA UNUTTURMA

0|0
3|15

En İyi Kız Görüşü

• 6 deyince gsliler başka şeyler düşünür bence genelde:)

1|6
    1|3
    • zaten o ezikliği bastırmaya çalışıyorlar:))

• ağır laflar etmedim ki. kurabiye için dedim onları artis gibi konuşanlara öyle cevap veririm. adamına göre muamele. sana öyle cevap vermiyorum farkındaysan.

• bana diyene bak. sen 6 deyince diyerek saygısızlık yapmış olmuyor musun.

Kızlar Ne Diyor 2

• Sen her Beşiktaşlı yı bu sitedekiler gibi sanma boşver kim kimi yendiyse yendi tarafsız olmayı ogrenmeliler okuyorumda yanıtları hakaret tehdit nefret ne günlere kaldık

0|0
    0|0
  • trömsö

0|4
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• yaran derin mi gizli.açılda öpeyim :)

1|1
    0|1
  • 6-0'ın acısını bi' yerlerden çıkaralım diye uğraşmayın yahu..

Tmm sizde feneri kurtuluş savaşı zamanlardında 7-0 yendiniz..

1|2
    0|0
  • 6 Kasım 2002 maçtan sonra Ümit Karan anlatıyor; "Maç bitti soyunma odasında herkes Fatih Hoca'yı bekliyor, çıt çıkmıyordu. Geldi, 'Bravo yine tarih yazdınız O. çocukları' dedi. Hepimiz şok olduk...

0|3
    1|0
  • hee olabilir ne oldu ki.

0|3
    0|0
  • vay

0|0
    0|0
  • biz skorlarla övünmeyi sevmeyiz o yüzden herkesin bilmemesi normal. beşiktaşlılar da fenerin galibiyetiyle bize laf atarlar işte. klasik fenerin şemsiyesi altındaki beşiktaş taraftarı..

1|1
    1|3
    • beşiktaş fenerlilerle seviniyor :)

• biz aynı takımın sevdalısıyız tavrımız belli Beşiktaş konusunda,o yüzden bu şekilde konuşmaman gerek.

• çarşı şiddete karşı hacı bunlar gerçek çarşı değil artis

• sen ne hayal kuruyon la fb size 6 attı diye sizden mi 6 9 tane yiyicez .d

0|2
    0|0
  • 9 attığını sanmıyorum o yalan ama 6 olmuştur belki de. Beşiktaş da atmıştır karşılıklı her şey.

0|1
    0|0
    • ben netten baktım doğruymuş

• o zaman tff sayfasına bak oda mı yanlış

• Bakmama gerek yok. Hadi diyelim oldu. Sana giren çıkan nedir bu konuda? Sana mı 9 posta geldi de bu kadar zevkle yazdın bu soruyu?

• 6 - 0 doğru. 9 - 2 yi bilmiyorum valla =)

0|1
    0|2
    • var var tff sayfasına bakın en farklı skorlara bence unutturmamak gerek bu skorları

• kimseyi inandıramıyoruz tff sayfasında 7-0 da var

• o var zaten , isteyen inkar etsin bırak :D

• ya boş ver hacı gerek yok bu tür şeylere gereksiz

0|1
    0|4
  • valla ben 27 yaşındayım görmedim. yensede ne olur diye düşünüyorum. bişe değişmez benim için.

0|0
    0|0
    • 6-0 var ben gördüm youtubeden ama 9-2 var mı diye araştırdım varmış doğru

• 10 sene içinde öyle bişe olmadı arkadaşım. 27 yaşındayım.

• şimdi bilenler gelir kardeşim bilmemen doğaldır

• yürü git be pis cinonlular yetti artık herkez sizden şikayetçi kuduz köpek gibi etrafa sataşmak kin kusmaktan vazgeçin kendinizin de iyi olduğunu zannetmeyin daha çaldığınız şampiyonlukları unutmadık nefretimsin galatasaray

0|0
    1|0
  • Sanki kendileri zem zem suyuyla yıkanmış hiç mağlubiyet almamış güzide bir kulüp nikahsız veledi zinalar sizi 20 senedir söylüyorum tamam fb de şöle böledir ama oturup bir bardak çay içersin ama gs çok oç dir

0|1
    0|0
  • şaibesaray :)

0|4
    1|0
  • bize atsada olur atmasada cincon bizim 2 hakkımız olan şampiyonluğumuzu çaldı haram olsun

1|3
    0|2
    • yav he he

• 8-0 lık maçı malatyasporluları unutmadık unutmayacaz

Yükleniyor...