Sporseverler Superbike'in Türkiye ayağına gitmeyi düşünüyor musunuz ?

Yıllardır motorsporlarında Türkiye'yi adeta tek başına temsil eden şampiyon Kenan Sofuoğlu gelecek ay ilk kez Türkiye'de yarışacak Superbike'in bir ayağı Türkiye'de koşulacak Supersport'ta şampiyonluk kovalayan Kenan Sofuoğlu için önemli bir yarış motosiklet ve motorsporlarını sevenlerden haberi olan yarışa gidecek olan var mı?

Bu arada Kenan Silverstona'daki yarışı şu an lider götürüyor

Güncellemeler:
Bu arada çok efsane bir yarış oldu yüreğimiz ağzımızda izledik son turları Sam Lowes ile Kenan çok sıkı bir mücadeleye giriştiler son turlarda bir Kenan bir Lowes öne geçiyordu son turda ufak bir temas da yaşandı Lowes yere düştü Kenan birinci bitirdi ama merakla bekliyorum acaba hakemler aksi bir karar verir mi temastan dolayı gerçi gayet nizami bir mücadeleydi ama

0|0
36

En İyi Kız Görüşü

• Valla be bayılıyorum bu tür şeylere fakat gitme gibi bir şansım ya da olanağım yok.Çünkü tek başımayım ve kimse de gelmez mal gibi tek de gidemem :)Heral de yine eve kaldık :D

0|1
    0|0
    • Tek başına da gidebilirsin açıkcası benim arkadaşlarımın da geleceğini zannetmiyorum bende büyük ihtimal tek başıma gidicem biletler biletixde satılıyor

• Öyle yerlerde ilgi alanı seninle hep benzer kişiler olduğu için arkadaş edinmekte sıkıntı çekmezsin yanındaki sağındaki solundaki ile kaynaşıyorsun hemen :) olmadı bir arkadaşını kolundan tut getir baksana hiç ilgili olan yok kalabalık olup destek olmamız lazım Kenan'a

• öylede pislikler gelmiyorlar :) bir de teklif sudum her şeyiniz bende ne isterseniz ben alıcam gelin dedim yine yok :D :D

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Kendisi ve başarı öyküsü beni hep heyecanlandırmıştır. Orda olmak isterdim kısmet.

0|1
    0|0
    • Biletler biletix de hemen al o zaman ;)

• İlgilenen bir arkadaşım var konusuldu daha once ama uzun zamanlu plan yapmk sıkıntılı biraz. Sanırım ilk defa Türkiyede yarışıcak kaçırmam umarım.

• Kenan çok iyi evet...umarım gidebilirim izlemeye

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kenan abinin eğittiği Ali kağan uzungil. Gerçek soyadını söylemice. Çoğuy erde böle bilinir. herneyse çocuk balkan şampiyonu oldu. haberini yapmadılar.mk Ama oda beni eğitçek allahın izni ilen :D

0|1
    0|0
  • imkan olursa giderim. gitceğim ilk yarış olur. kenan içinde giderim

0|1
    0|0
  • Bi an motor delisinde geziyorum sandım 2 sayfa yan yana açık ya :D

0|1
    0|0
  • kaçarmı yaaa :D bide drift şampiyonası var :D

0|1
    0|0
  • yok