Adnan oktarın programı nın amacı nedir ?

link bu kadınların değişimi hakkındaki görüşleriniz :D

0|0
6|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• "Geçmişten günümüze birşeylere yön veriyor gibi duran (hala neye olduğunu ben de tam anlayamadım) ama " buna ne güldüm ne yapıyor bu adam

0|0
    0|0
  • kedi gözlü onlar kedi... maşallah... Adnan oktar milleti eğlendiriyor işte ne güzel link

link

0|0
    0|0
  • bu ne la böyle.evrim geçirmişler sanki.tuba babuna çok güzel kadın olmuş tam bir kezbanken hem de.

0|0
    0|0
  • Bu adamı ciddiye alan var mıacaba

1|1
    0|1
  • Karilari bir kenera koyarsak adam aslinda iyi seyler diyor. Karilar olmasa basarili bir Hoca olur.

Benim anlamadigim. Islam erkeke 4 kari ve sinirsiz Cariye veriyor, ah Islam böyle ah söyle diyen yok. Cennetede bakire huriler veriyor, bunada laf yok.

Adan oktar Islami sadece Ayna gibi gösteriyor ne kiziyorsunuz adama.

0|0
    0|1
  • git sor amacınız ne die o kadar merak ediyosan verdiğin link te kadınların değişimine baktım tek tek ve şimdiki halleri çok fazla güzel önceki hallerinde pek de hoş gözükmüyolar

0|0
    0|0
  • İğrençler. Yapaylık akıyor her yerlerinden.

0|0
    0|0
  • adnan bozmuş kızları :d sosyete hocası ya hikaye bu adam

0|0
    0|0
  • Ajda pekkanın kızları olma yolunda ilerliyorlar bence :)

0|0
    0|0
  • valla henüz çözemedim ben adamı ya. tv sinden belgeseller falan güzel . ama kendinin olduğu programlar pek inandırıcı ve tatmin edici değil .

0|0
    0|0
  • bu adamı ciddiye alıp izleyenlerin ciddiyetinden şüphe ediyorum ben

0|0
    0|0
  • Bu kadınlar yüzünden adnan oktarın cemaatine katılcam! :D

1|0
    0|0
  • kadınları bir modifiye ediyor mübarek bir boya badana pasta cila kadınlar oldu robot vallahi :D

0|0
    0|0
  • adnan hocanın kitaplarını beğenirim çok güzel yazıyor ama kedndisini sevmem :)

0|0
    0|1
  • İslamda seksi ögretmek..

0|0
    0|1
  • kedi canını senin.

0|0
    1|1
  • Maşallah ne kadar da güzel yorumladın :))

İnşallah , inşallah

1|0
    0|0
  • Gençlerin kas yapmasına yardımcı olmak.

1|0
    0|0
  • Şebelek la bunlar. O adam da bir misyoner. Harun ve Yahya isimlerini bu yüzden seçti. İki peygamberin ismi. Biri Hz. İsa'ya yardımcı olmuş diğeri Hz. Musa'ya. Ne sanıyordunuz ki.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• amacı yok.amaçsız bir prog. amaçsız bir hoca ve amaçsız kızlar... sadece oturuyorlar inşallah maşallah diyerek dindar olduklarını sanıyorlar... Neymiş başı açık namaz kılınıyormuş.. Hadi canım Bu kdar millet afedersin salak mı da başına yemeni falan bağlayıp namaz kılıyor... Dini yanlış öğretiyorlar... Vebalini nasıl taşıyacaklar acaba..

0|1
    0|0
    • Dini öğretmek gibi bir amaçları olduğunu sanmıyorum zaten amaçları bilgi kirliliği yaratmak d?nin özünü bozmak

• baya bir değişim olmuş :D

0|1
    0|1
    • buna bak, w ww.youtube.com/watch?v=zOV3FXhKgIo

• Farkındaysan eksiyi basmış öyle engellemiş aklını sevdiğim!

• Tamam, sessiz konuşalım. :) hşşş çaktırma.

yok, gerçekten sustum.

• rating ve para

0|0
    0|0
  • bence dinle alakası olmayan. Sapan, saptıran fırkalardan biri. Ve hiçbir şekilde inanılacak taraflar yok. her şeye inşallah maşallah demekle din olmuyor.

0|0
    0|0
  • Haahahhaha... Cennete gidip güzelleştiler yea.

0|0
    0|0
  • bence bir halta benzememişler hepsi aynı tornadan çıkmış gibi, fabrikasyon ürünü robotlar gibi . allah aşkına bu cemaatte nasıl tahammül ediyorlar akıllarından zorları mı var

0|1
    0|0
Yükleniyor...