Çok gülen gerçekten çok yaşar mı?

Çook gülen gerçekten çok yasar mı :D

Bunun gerçeklik payı var mı ya ben çook gülerim çok mu yasıycaam :D

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• deniyorumm sonucunu görücezzz:)))

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• o zaman sonsuza kadar yasayacagim :)

2|0
    0|0
  • Benim bildiğim çok gülen çok ağlarmış

1|0
    1|0
  • Şaban ne kadar yaşadı örnek sana.

0|0
    0|0
  • Gülmek insanı möutlu eder ve bedende çeşitli hormonların salınmasını sağlar, ancak bu gülme ve mutluluklar hayatınız boyunca devam etmeldiir ve mutsuzluıklarınız acılarınız en alt saffada olması gerekir böyle olursa evet biraz daha uzun yaşarsınız bence ama bu sürenin ne kadar olacağını kimse bilemez.Tabi sonucunda kaza sonucu ile filan ölmemeniz de gerekir.Ölüm nedeni artık yaşlılıktan olmalı :D

0|0
    0|0
  • Allah bilir onu biz bilemeyiz:) Çok yaşamak istiyon anlaşılan. :)Çok gülen tabi neşeli olduğu için sorunlardan daha az etkilendiği için daha uzun yaşayabilir. İnşallah ömrün güzel herzaman neşeli geçer. çok yada az yaşaman önemli değil mutlu olman çok önemli. Allah sana mutlu bir ömür nasip etsin.:)

0|0
    0|0
  • O dediğini Şairin biri demiş, ama şu sıralar yaşamıyor gayrı...

Bizim bir arkadaşın da bir Atı vardı Rahmetli oda çok gülerdiii...kih..kih..kih..

0|0
    0|0
  • Gülmek sağlık açısından ve kalp için çok iyiymiş.Ama kim çok yaşar kim az yaşar orasını işte allah bilir.

0|0
    0|0
  • var evet. ama sadece gülmekle ömür uzasaydı:) içinde gülecek huzurun olacak.

0|0
    0|0
  • gülmek ömre ömür katar.hep dertli insanların ömrü kısalır zaten

0|0
    0|0
  • evet teoriye göre öyleymiş, sadece hapşuran değil, cok gülen de çok yaşarmış...

0|0
    0|0
  • çok gülme başına iş gelir yeterince gül abartma gülmeyi :) yoksa ağlamaklık olursun:))

0|0
    0|0
  • Senelerdir yırtılana kadar gülüyorum görcez artık... yalansa o söz kime hesap sorcam bilemedim...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sanmıyorum ... eğer öyleyse yaşadım 120 yi görürüm sanırım :)) link

0|0
    0|0
  • bnc alakası yoktur ömrün uzunluğuyla çok gülersen ancak huzurlu yaşadığın garanti olur.

0|0
    0|0
  • Kader-kısmet işi..Araba çarparsa nolcak?:))

Ama herşeyi çok takıp stres yapanlar çok daha çabuk gider.Bu gerçek..

0|0
    0|0
  • Hayatla ve kendiyle barışık insanlar çok gülüyor genelde ve bence çok yaşarlar..Sen de gönlünce ve sağlıklı çok yaşarsın inşallah :)

0|0
    0|0
  • Stres ve üzüntü insanı hasta eder.Gülmek ve mutlu olmak daha sağlıklı olmamızı sağlar.Ama sağlıklı olmak demek çok uzun yaşamak demek değildir.

0|0
    0|0
  • Cok gulenin eceli ne zaman gelir bilmem ama mutlu bir hayatin olur bu kessin :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...