Sevgilinizin veya eşinizin ayaklarını yıkar mısınız?

kızlar sevgiliniz veya eşiniz eve geliyor oturuyor gel kız ayaklarımı yıka diyor yıkar mıydınız , ya da yıkadınız mı hiç kız erkeğin yıkarda erkek kızın yıkar mı :/ bak bunu hiç görmedim duymadım bunud siz cevaplayım mavi üyeler djklfhgh

0|0
3356

En İyi Erkek Görüşü

• bu bence saygı ile alakalı birşey kadın veya erkek eşler birbirine sevgileri varsa saygılarıda vardır ve bence iki tarafta yıkar bu benim görüşüm.

kızlar şu türk filmlerinde ki erkeklerle karıştırdığınız için yıkamam diyorsunuz

3|1
    0|0
    • işte bu :D

herkes kölesimiyim falan demiş

ne alakası var ya ona ölecek kadar seviyorsunda ayaklarını mı yıkayamıyorsun dimi :D

• bunu en güzel şu şekilde anlaşılır sen yıkarsın erkeğin hoşuna gider aynı şekilde farklı bir zaman diliminde sen ona yıkatırsın eğerki bahane ve sıkıntı yapmıyorsa devam edilebilir ama sıkıntı çıkarıyorsa yapılmamasında fayda olabilir

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 55

• Yok be ayağımı falan yıkatmam o ne öyle :S Anca hasta falan olursun lazım olur oda belki. Ama ben yıkarım :)) Sevgimiz artacak aşkımız alevlenecek yüzler güzelleşecekse yıkarım ne olmuş. Artık oda benim bir parçamsa ayağı da benim bir parçam elime yapışmaz herhalde.

3|1
    0|0
  • Olabilir aşağılamak diye adlandırmamak lazım bunu .. insan sevdiğinden tiksinmez zaten yanlışmı

2|1
    0|0
  • Çok tv izliyor millet ya da sevdikleri cidden hanzo, sevdiği kişiden iğrenen bence sevmesin daha makbul, seven kişide zaten pis ayaklarını sevdiğine yıkatmaz en fazla temiz bir şekilde masaj mahiyetinde olur, o iş..

2|0
    0|0
  • masaj da yaparız ;)))

1|1
    0|0
  • çok isterse yıkarım ya ne olucak ki canı sağolsun

1|1
    0|0
  • Dotunu bile yikarim gerekirse... ayaklarini yikamak icin sebebe de gerek yok :D

0|0
    0|0
  • ben yıkarım, ama her azaman değil. arada eğlencesine fena olmaz :D

1|0
    0|0
  • Sorunun cevabı sende saklı :) SANANE şekerimi :) haha hamile ise yıkarım :)

0|0
    0|0
  • İstesin yeterki köpeği olurum

1|1
    0|0
  • ben hertürlü yıkarımm

1|0
    0|0
  • hakeden insana herşey yapılır.yapılmalı.bir taraf yorgunsa diğer taraf yapmalı.yada tam tersi.

1|0
    0|0
  • ben evli olsam eşime ayağımı yıkatmam ... köle muamelesi gibi geliyor kendim yıkarım eşime saygısızlık olur

1|1
    0|0
  • elbette yıkarım

ona iyi bakmaya çalışırdım

1|0
    0|0
  • Elimiz ayağımız tutuyor çok şükür kimseye yıkatmam ama fantezisi olana yalatırım :/

0|0
    1|0
  • Bu bahse konu talepte bulunacak olan erkek ya da kadın duş almak için bir banyo ya sahip değil ya da bu duş banyo kavramların dan habersiz

0|0
    0|0
  • Şartlarda anlaşırsak yıkarım :)

0|1
    0|0
  • yıkarım ne var bunda ?

1|0
    1|0
  • Yıkarım

0|0
    0|0
  • Hayalimdeki kızı ele alalım. Çok yorulmuş ayakları ağrıyor diyelim. Tabiki yıkarım. Ama 1 hafta önce tanıştığım kız gel ayaklarımı yıka derse sana nah yardım.

0|0
    0|0
  • Yıkamam yıkatmamda sevgilim benim kölem ya da eşyam değil her şey karşılıklı nasıl bana davranılmasını istemiyorsam onada ole davranmam :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    35

Kızlar Ne Diyor 33

• yıkardım tabi..

1|2
    0|0
  • Yıkarım tabi parmağımı aralarına sokup çitilerim bile dlfkjgdklg

Sevgilime yapmam tabi sadece eşime dlfkjgdkflskfj

2|1
    0|0
  • Öf adam adam olsa zaten direkt duşa girer sdfsdfsd... Kafama tükürürdüm herhalde o anda :/

3|1
    0|1
  • Ben yikadim sevgilimin ayaklarini.hic gocunmadimda ask bitek canim cicimlemi oluyo.

1|2
    0|0
  • Yıkarız canım ne var bunda.

1|1
    0|0
  • o yıkarsa bende yıkarım :)

1|0
    0|0
  • en iyi cevap seçilmiş zaten arkadaş özetlemiş durumu..

1|0
    0|0
  • :) niye olmasın ki :)

1|2
    0|0
  • bence erkek de yıkar.

1|0
    0|0
  • Ben titiz bir kızım öyle bir şey yapamadım zaten bir erkek "gel ayaklarımı yıka" diyorsa bitmiştir...

0|0
    0|0
  • şahsen bir erkeğin hanımına böyle bir istekte bulunması hoş değil fakat annem istemese de ben ona teklif ederim, gocunmam<3

0|0
    0|0
  • hmm olabilir. :)

1|0
    0|0
  • öğkkkkkkkkkkk

0|0
    1|1
  • Yikarim diyenleri samimi bulmuyorum. Kendime gelince yikamam, yikatmam. Tek bir kosulu olabilir, o da hasta filan olur, o zaman.

0|0
    0|0
  • Sağlık problemleri olur da yıkamam gerekirse sadece annemin ayaklarını yıkarım başka kimseninkini değil.

0|0
    0|0
  • Bu ayrılma konumuz bile olabilir

0|0
    1|1
  • yıkarım...:)

0|1
    0|0
  • yıkarım bıcı bıcı bıcı :))ama en sonunda o pis suya tükürmem lazım:))

0|0
    0|0
  • Ne yıkıcam onun ayaklarını.

1|2
    0|2
  • hayır yıkamam sağlamsa ne gerek avr hayır kendi yıkayabiliyorsa? sevgimiz bununla ölçülecekse evet sevmiyormuşum

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    13
Yükleniyor...