Kızlar bu ürünü kullandıınızmı hiç ?

0|0
62

En İyi Kız Görüşü

• evet kullandım tatlım iyi bir ürün cildinin temizlendiğini hissediyorsun düzenli kullanırsan olumlu sonuç alırsın

1|0
    0|0
    • cildini cok kurutmadı değilmi ? ben birkere kullandım oda bugun acayip ferahladığnı hissettim yüzümün umarım işe yarar ya denemedğim jel markası kalmadı çünkü :/

• yok kurutmuyo tatlım o ferahlığı hissediyosun ilerledikçe yumuşaklık veriyor cildine pürüzsüz gibi

• tamam canım sağol :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben kullanıyorum bizim evde var fakat yüz için kullanılıyor bu siyah nokta sivilce falna götürüyor lafta..

0|0
    0|0
    • düzenlimi kullanıyorsunki ?

• Yok.. Aslında sabahları naneli garnielle yıkayıp akşamlardıa bunla yıkamayı planlıyordum ama işte üşenmedikce..

• bu ne la nerenize sürüyonuz :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• iki haftadır kullanıyorum ama sadece onu krem kullanmıyacaksın aclarını hep topla benim ivilcelerim neredeye tamamen gitti ama cilt tipimiz farklı olabilir

0|0
    0|0
    • cilt tipin neki? krem kullanmıcaksın derken?

• hayır loreal 3 etkılı makyaj temızleme suyu harici kullanmadım :) o ise mükemmel tavsıye ederim.

0|0
    0|0
  • Siyah noktalar için sanırım.Clean&Clean ürününü kullandım sadece şu an kullanmıyorum gerçi.Onun yerine http://www.youtube.com/watch?v=iNvmMf8Icxw yaparsan faydasını görürsün .

0|0
    0|0
  • Bu tarz ürünlere inanmıyorum benzerlerini kullandım. Bence cildiyeye git onun tavsiyesini dinle.

0|0
    0|0
  • ben kullanıyorum cildin kuruysa kullanma çok güzel ferahlatıyor ama siyah noktaları pek geçirdiği söylenemez

0|0
    0|0
Yükleniyor...