Sevgilinizi ne kadar kıskanırsınız?

Sevgilinizi ne kadar çok kıskanırsınız? Benim sevgilim çok kıskanç mesela sınıf arkadaşım bana kardeşim demişti mesele uzadida uzadı. Başımın etini yedi resmen tüm erkekleri hayatımdan sildirtti arkadaşın bile olmayacak diyor.

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Kiskanclik ozguven sorunuyla ilgili. Esim istedigini yapmakta ozgurdur. Mesela esim mini etek giydiginde insanlarin onun bacaklarina bakmalari cok hosuma gidiyor. Demek ki partnerim guzel ve onlar sadece bakarken ben daha fazlasina sahibim

0|0
    0|0
  • seninki ayar tutturmayı bilmiyor :D

0|0
    0|0
  • haklısn en ıyısını yapmıs :D ama kız arkadasların olsun tabı

0|0
    0|0
  • o kadar değil belki hani kardeşim demişse kardeştir ama samimi tavırlar şçine girerse ben de hoşlanmam

0|0
    0|0
  • benim sevgilim olsaydı bir erkekle konuşursa bacaklarını kırardım onun

adamı hasta etmeyin !

şaka bu kadar da değilim ama, acayip kıskanc biriyimdir

0|0
    0|0
  • sanane deyinceye kadar

0|0
    0|0
  • Bende çok kıskanç biriyim sevgilim mini etek giydiğinde çok kiskanirdim kavga ederdik :)

0|0
    0|0
  • yobazlıkla kıskanclık arasında bir fark vardır

0|0
    0|0
  • Bende çok kıskancım la :s

0|0
    0|0
  • ben o kişiyi değil, emire itaat eden seni sorgularım. n(aptın kardeşim. her şeye her yasağa evet diyen bir insanın kendine ne kadar saygısı olur?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• o da çok fazlaymış bence seni olduğu gibi kabul etmeli istemiyorsa çevrendekileri o zaman çevresi olmayan bir kızla çıksaymış insan sosyal bir varlıktır. bunu sevgiline en başında kabul ettircektin kıskanamıcaktı benimki de zamanla alıştı. en azından çevrene karşı sen değil o kötü olur

0|0
    0|0
  • araya biri girmedikçe kıskanmam ,arkadaşlarından falan ya da salak şeylerden. dfgtfdfghfd

0|0
    0|0
  • aşırı kıskanç olsam da belli etmemeye çalışırım

0|0
    0|0
  • onun kendıne guvenı yok o zaman

0|0
    0|0
  • Yanına kız sinek bile yaklaşamaz abi o kadar :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...