Ne diyim saçını başını mı yolayım ne yapayım?

Eski sevgilim evlenmiş unutamadım diye aramaya mesaj atmaya başladı cevap vermedim bana attığı mesajları görmüş karısı ne fahişeliğimi bıraktı ne şerefsizliğimi. O kocası olacak hayvana defalarca arama karına yazık yuvana yazık dedim durdum. Adamın ailesi bile beni aradı olmuyor kızım ayrılacakmış seni seviyormuş gel affet dedi. Bende onu unutamadım ama insanım kadınında günahına girmek istemedim. Sinirimden ölüyorum. Elimde mesajları var kocacığının napıyım göstereyim de uyansın mı saçını başını mı yolayım kadınında sinirim geçsin akıl verin birşey yapın

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bak şimdi;

En önce yapman gerekn oturup sakinleşmek.

Sakinleşmeden sakın bri karara varma çünkü sinirli anında alınan kararlar her zaman kötü sonuçlara yol açmıştır. Bu gibi durumlarda yapacağın şeye 2 değil üç defa düşünmen lazım yani tam emin olman lazım yapacağın şeyden. Bu durumda farzedelim ki herşey unutuldu yani karısınla ilişkisine devam etmeye karar verdiler yinede mutlu olmayacaklardır

Neden diye soracak olursan hem o adamın eşinin aklına birkere bu olay kazında her zaman tedirgin ve eşine karşı güveni az olacaktır. Kusura bakma ama kocası her ne zaman geç kalsa kesinlikle aklına şu gelecektir;"O kızın yanına gitmiş olabilir" vs vs düşünler olacaktır %100. sonra eşi eve geldiğinde tartışma vs vs. yani mutsuz bir hayatları olacağın apaçık ortada. ben sizin işinize karışamam. sadece sana farklı bir bakış açısı sundum.

1|0
    0|0
    • gelde söyleme şimdi kadına :)))

• ben üzüleceğim kadar üzüldüm bugün :)

• Kafana fazla takma çünkü hayat her şeye rağmen güzel boşver ;) :)

Erkekler Ne Diyor 8

• saçını basşını bırak o adamada geri dönme derim. kadına mesajları göster yanınada gitme değmez hangi operatorun abonesi isen git resmi mesajların dökümenını al kadına gönder uğraşma değmez öyleleri için. :)

1|0
    0|0
    • adama dönmek mi Allah korusun böyle bir fikrim yok ben Allahtan korkarım yıkıntı üstüne yuva kuramam.

• teşekkürler :)

• rica ederim :) yardımcı olabildiysem :)

• en iyisi bu duurma hiç bulaşmmak ne o adamla nede ailesyle boşver o kadının yernde kimse olmak istemezdi çok yazık..

0|0
    0|0
    • afedersinde ben? ben haketmediğim halde fahişe oldum şerefsiz oldum benim yerimde olmaya can atan çok sanırım.

• tabi canım herkesin yaptığı yanına kalsın.

• napıcksn pekii hepsine teker dalıcakmsn burda suçsuz olan iki kişi var biri sen diğeri kadın herşeyin başı o eski sevgili madem böle sorunun vr niye evlenip ortalığı sonradan bulandryrsn..

• sana fahişe ve şerefsiz diyen kadına yolla kocasının mesajlarını ve bırak artık onlar düşünsün canını sıktığın şeye bak

0|0
    0|0
    • onun sevgilisi yapmazmış. bıktım hep kadın suçlu biride demiyor ki bu adam bu kızdan 4 yıl önce ayrılmış kızla iletişimi kopsun diye numarasını da değiştirmiş nişanlanınca kız numarayı nerden bulsun yazsa yazsa bu şerefsiz yazmıştır. yok ya ben direk yanlarına gidicem. göstericem mesajlarıo hayvanında suratına tükürücem beni bu hale düşürdüğü için.

• Allah belalarını versin. ne başım ağrıyacak benim kaybedecek bişeyim yok. burnundan getiricem hayatlarını

• bitir onları yerinde olsam bunu yapardım bol şans.

• Yazdıgınız Cevaplardan AnlasıLıyorki Kızgınlık Dönemindesiniz.Sakin OLun Bayan derin nefes aLın ! O Serefssiz Eski sevgilin mandem eni seviyordu ne Diye EvLendi Lan ? hadi onu geçtim o zilli karısı bilip bilmeden sana o lugatları ithamları kullanmaya hakkı yok.cözüm yolu sen cevap vermemeye devam et bence ya unutur. ya da bekleyip gör ama sakın sakın sebebi olma bir evliligin bitmesine.düşüncenide takdir ettim.keske tüm yuva yıkan cinsilatifler senin gibi olsalar.

0|0
    0|0
    • yutuyorum ben o lafları demi hiç haketmeden

• aman ya seni unutamamışda falanda felanda... seni unutmasa evlenmezdi bikere

0|0
    1|0
    • egomu tatmin etmek için bir şey yazsaydım gizliden yazmazdım utanılacak birşey yazmadım sonuçta. varsa verecek bir aklın yap yorumunu yoksa ki yok gibi görünüyor seninki sana bile yetmiyor fikirlerin kendine kalsın

• yorumu saldırmadan yapsan edebimle yaklaşırım senin derdin tartışma sağlamak.

• kız milleti işte anlaşmıyorum abi olmuyor :d neyse kırıcı olduysam af ola

• sana verebilecek bir aklım yok çünkü böyle birşey ne gördüm nede yaşadım, sinirlerine hakim ol rahat rahat düşün, kolay gelsin

0|0
    0|0
    • bende duymamıştım başıma geldi llanet olsun. saol.

• yuva yıkanın yuvası olmaz

0|0
    0|0
    • derken? okumadan yorum yapıp beni daha çok germeyin

• Bence kocasını yani sana asılan adamı döv :p

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Öncelikle seni bu konuma düşürdüğü için olacağı varsa bile asla affetme.. Gerçekten seven adam eşinden ayrılır öyle senin karşına geçer sevdiğini,unutamadığını, herşeyden vazgeçtiğini savunurdu.. Sen şimdi bu adama he desen bir süre sonra da eski eşimi unutamadım der.. Sen iyisi mi ondan da ,karısından da , ailesinden de uzak dur... Ayrıca konumun için sana sabır diliyorum..

0|0
    0|0
    • ben ondan vazgeçeli çok oluyor yıkıntı üzerine yuva kuramam ben. bu saatten sonrada ona güvenemem zaten. teşekkür ederim

• Sadece hiçbirşey yapma!

Bir kere giden heleki evlenen birinden hayır gelmez zamanında değerini bilseydi.

Yuva yıkan olursun.

Cevap falan verme hayatını yaşa başına da bela olurlar, huzursuzluk çıkartırlar.

0|0
    0|0
    • ben zaten cevap vermiyorum. o kadar karaktersiz değilim evli adamdan bir beklentim de yok yediğim lafları sindiremiyorum.

• bence doğrusunu yapıyosunuz sonucta o kadının ne günahı kocası öküzze o ne yapsın şimdi siz onu affetseniz dityelim onla evlensen sonra o başkasına size yaptığını yaparsa

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim. o kadının bir günahı yok evet ama benimde yok yediğim onla laf ne olacak?

• mesajları eşine göster

0|0
    0|0
    • ben samsundayım o kırklarelinde mesajları atttım inanmıyor kocası yapmazmış. yarın yanına gidip o mesajları gözüne sokunca bakalım neler olacak. gerçi bu kafayla o affeder ben yediğim hakaretlerle kalırım.

• numara kolay iş ben o lafları nasıl yutucam onu düşünüyorum

• baska ne yapabilirsin ki

Yükleniyor...