Hic konuşmadığınız ama hoşlandığınız kisinin profiline ne kadar sıklıkla bakarsınız özellikle erkekle cevaplay

Hic konuşmadığınız ama hoşlandığınız kisinin profiline ne kadar sıklıkla bakarsınız özellikle erkekle cevaplaybilirmi

Bu arada konusmadan nasıl hoslaniyim demeyin lisede oluyo gözgoze gelme olsun uzaktan beğenm olsun

0|0
0|18

En İyi Erkek Görüşü

• 30 dkda bir bakarım

0|0
    0|0
    • Aklına hep gelir mı bı de hic konusmuslugunuz yok dimi yani insan konuşursa aklına gelmesi normal de ben konuşmadığım halde hep aklımda ondan soruyorum

• Ben başağım ve cok takitiliyim da o yüzden

• Ben burclara o kadar inanmıyorum.

Erkekler Ne Diyor 17

• Sık sık bakarım çoğu erkeğinde bacağını umuyorum.

0|0
    0|0
  • Hiç bakmam. Zaten o dediğin duruma getirmem ki !

0|0
    0|0
  • Ayda 2-3 defa. Neden bakacağım ki? Sevsem de günde maksimum iki olur. Kızların peşinden koşup ne yapacağım? Kızın erkeğe yaklaşımı sakin olmalı tribe meyilli olmamalı. Erkeğini rahat ettirmeli. Gün gelice erkek kızı evinden alırsa kız da erkeği evinden alabilmeli. Demek istediğim gecenin bir yarısında dışarı çıkarken gelip kızın alması değil anladınız siz :D

0|0
    0|0
  • hiç bakmam =) aklımdan çıkarmam en doğrusu. bunu da sürekli profilini kontrol ederek yapamam.

0|2
    0|0
  • sıklıkla dikkatini çekmek için

0|0
    0|0
  • Takıntılarım yok nadiren bakarım.

0|0
    0|0
  • eskiden çok bakardım sonra farkettimki beni üzüyor artık arada sırada bakıyorum işte

0|0
    0|0
  • Facebooktan profiline bakmak mı?

0|0
    0|0
    • facebook twitter falan

• Eski sevgililerimin profillerine açıp açıp bakarım.

Vay be, ben bunların hepsiyle çıktım diyorum.

Gurur duyuyorum kendimle.

.d

• günde 6-7 ke felan

0|0
    0|0
  • hergün olabilir :)

0|0
    0|0
  • hergün

0|0
    0|0
    • Aklına hep gelir dimi bı de hic konusmuslgunuz yok dimi yani konuşsanız aklına gelmesi normal de konuşmadığın biriyse ne kadar sıklıkla dusunursun onu

• araştır işte nasıl olurlar diye

• arada bakıyorum bazılarına .)

0|0
    0|0
  • seviyosam her saniye bakarım direk arka plan yaparım

0|0
    0|0
  • sanırım defalarca bakarım...! =)))

0|0
    0|0
  • sürekli

0|0
    0|0
    • Aklına hep gelir dimi bı de hic konusmuslgunuz yok dimi yani konuşsanız aklına gelmesi normal de konuşmadığın biriyse ne kadar sıklıkla dusunursun onu

• Burcun ne

• burçlara inanmam terazi

• hiç kimse ilgimi çekmez çünkü dışları boş bir güzellik yani kısaca nasıl denir pen gzelmm tamam mı .s.s tripleri vardır hepsinde gereksiz bakmadan geç

0|0
    0|0
  • Hergün çok sık bakıyorum burada. Özellikle de canlı yayından takip ediyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...