Yoksa Sende mi Takıntılısın? Çılgın,ilginç,komik,saçma ne olursa :)

İlk ben başlıyım: Gardolabımda elbise askılarının metal kısımları içe gelecek şekilde asmak. Plakalardaki harflerden sözcük türetmek. Denizde açılırken yüzen tüm insanlardan daha ileri açılmak. Çarşaf yastık kılıfının illaki takım olması, sofrada tabak, bardak vs takım olması, kırıldıysa aynısını 6-8-12'ye tamamlamak. İnsanların burçlarını tahmin etmeye çalışmak. Malum simetri takıntısı başa bela :) vb vb vb

Sıra sizde...

0|0
6|26

En İyi Erkek Görüşü

• Simetri sorunu

Dolabımda duzenlılık

Ayakkabılarım kutulu olmalı

Dolabimda tısortlerle gomlekler ayrı taraflarda

Cüzdanı sag arka cebe koyma

Sürekli Sag tarafta shifti kullanmak

Diş fırcalamadan uykum gelmez.

Yattıgım yerde kısda olsa acık bı yer olur

Ramazanda sürekli sofrada gazlı ıcecek aramak

0|0
    0|0
    • Ayakkabıların kutulu olması takıntısı bende de var. Kutu zarar görürse ayakkabı alırken ekstra kutu temin ederim. :)

• teşekkurler.

Erkekler Ne Diyor 25

• sen bence biran önce evlenmeye bak:D belli bir yaştan sonra takıntılar başlıyo; bunun ileriki evresi evde 4-5 tane kedi beslemek:D

1|1
    1|0
    • Kedi sayısı henüz 1.

• yalan borcum mu var. :) Mutluyum onlarla...

• iyi tamam, inanmadım:D

• Araba konusunda takıntılıyımdır , günde 2 3 kez temizlerim .

Yağmur yağar yağmurdan sonra iz kalmasın diye bir kez daha silerim.

İçi hep tertemiz parlamalı , hep temiz miss gibi kokmalı.

Yoksa tribe giriyorum rahatsız oluyorum :D

Odamda aynı o şekilde pc masası hep düzenli tertipli küllük temiz.

Oda hep güzel bir parfüm kokmalı . manyak bir insan oldum çıktım

Aksiii naleet :D

0|0
    0|0
    • Arabanda sigara içirmeyenlerden misin?

• Ön koltukta oturan içebilirde , arka koltukta oturanlara içirmiyorum , koku siniyo sonra koltuklara :D

• takıntılımıyım galiba evet ama neye taktıgımı unuttum

0|0
    0|0
  • takıntılı diyebileceğim 2 şey var heralde , 1. biri diş macununu ortasından sıkınca gidip , ağzına kafa atasım geliyor -_- 2. özellikle sıcak havalarda kimsenin bakmadığı zamanlarda kendimi koklayıp duruyorum acebaa terledim mi ki falan diye

0|1
    0|0
    • Herkes diş macununu ortadan sıkılmasına cinayet sebebiymiş gibi bakarken ben hiç aldırış etmem mesela :)

• fitil olurum arkadaş olay çıkar -_- bir de bu zaten yemek yerken ağız şapırdatma falan artık ona söyleyecek bir şey bulamıyorum da :D bazıları dişine çatalı değdirir ya ... o dişi kırmak istiyorum :D :D

• ben normalim :D

0|0
    0|0
  • 3 defa el yıkama takıntısı , Elime ne geçse koklama takıntım var ( Kitap , giysi ) daha aklıma gelmiyor maalesef :/ çok şey var anlatamıyoruz :))

0|0
    0|0
    • Koklama takıntısı bende de var. Her kahve yaparken oh mis :)

• Yatmadan önce telefonuma bakmak saate bakmak.. ışıkları kapamadan önce yastığıma ve yorganın altına bakmak.. yol üstünde arkadan gelen arabalar varken saniyede arkaya bakmak hiç güvenemiyorum...

0|0
    0|0
  • Biz çok fakiriz. hiç takıntımız yok bizim. :D

0|0
    0|0
  • Bak sana ciddi bir takinti soyleyeim. tabak, bardak olsun yemegimi sadece camda yiyiorum 6 yasimdan beri.

0|0
    0|0
    • Çok ilginç, kendince sebebi var mı?

• Teşekkürler. :)

• rica ederim :)

• Ben ona çok aşığım ve karşılıksız seviyorum ve hiç de öyle düşünmedim düşünmemde.Düşünmek elde olan bişi değil ama buna rağmen düşünmedim...

Çünkü ona çok aşığım.Başka türlü cinsel obje gibi düşünmek çok iğrenç bişi...

ÇOK SEVİYORUM ONU :))

0|0
    0|0
  • Takıntılı olduğum şeyler var, garip bir biçimde.

Hemen ilk aklıma geleni söyleyeyim: Çayı karıştırırken içinde hiç şeker kalmayana kadar karıştırırım, bir tane bile.

0|0
    0|0
    • Bende kaşığı, bardağa değdirmeden karıştırırım. Bitmez bende takıntı. Siz dedikçe çıkıyor. :)

• Yalnızken de yapıyorum :)

• Ben de yapıyorum.

Sorun değil.

Merak etme özürlü değiliz.

(:

• benim hiçte bunlara benzer takıntım yoktur :)

0|0
    0|0
  • Evden her çıktığımda ceplerimi yoklarım ve yoklarken 5'e kadar sayarım. Cep telefonu, cüzdan anahtar, sigara, çakmak. Birde parmak çıtlattığım da veya herhangi bir sebeple çıtladığında sırayla hepsinin üstünden geçerim çıtlasada çıtlmasada.

0|0
    0|0
    • Ciddi misin? :)

• Fantastik aslında sevdim sayı takıntını :)

• Unutkan biriysen tavsiye ederim çok işe yarıyor çünkü sayılar kısa ve özdür. Daha güzel ve hızlı çağrışımlar yaptırır. :)

• benim odam kız odası gibidir anasını satim herşey simetrik , biri yatağıma otursun dellenirim hemen örtüyü düzeltirim , bozuk para seker benim yataağımda

0|0
    0|0
    • Sabah kalktığımda ilk işim yatağı jilet gibi yapmak.

• Askıları düzgün asmak olayı bendede var:)Yatak takaımı konusuda aynı.

0|0
    0|0
  • Yolda giderken sağa baktıysam kesin solada bakarım ;)

0|0
    0|0
  • selvinin sorularına cevap vermek :P

0|0
    0|0
  • takıntılı degılım pekı bu nolcak :)

0|0
    0|0
  • bende de var ama bence bunların çoğu zaten faydalı şeyler :)

0|0
    0|0
  • Bilgisayarı kapatırım iyi kapanmadı diye açar bidaha kapatırım :)

0|0
    0|0
  • Aslında ben yokum bu gördügünde zihnin aptal bir oynu.. V_V

0|0
    0|0
  • Oha Evlenelimmi?

0|0
    0|1
  • Korku filmi izlerken gülerim :).. bazı komedi filmlerinde bazı sahnelerde duygusal geliyo :) ..

0|0
    0|0
  • Bardagimdan kimse su icmicek bardagimi hep pecetenin ustune kaparim su icmeden once icine uflerim. Odamı kendime göre duzenlerim ama annem dağınık der toplar bu sefer hicbir eşya mı bulamam tekrar kendime gore duzenlerim Birde kucukken 19 Mayıs gosterisi icin karton kaldirmaya gitmistik kartonlari kendime göre dizmistim. Birgun gec kaldim kartonlarimi baskasina vermisler geri aldığımda hepsinin yeri ve siralanisi degismisti deli olmuştum hepsini tekrar dizdim.

0|0
    0|0
  • ablacan sen bu soruyu sorarken takıntılık etmişsin zaten bea

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Gecelerı uyanıp gelen mesajlara cevap vermek.

Evdekı perdeler hıcbır sekılde acık olamayacak ucu ucuna kapanacak.en ufak bır acıklık gorsem kalkıp su ıcmeye usenen ben dırek perdeye kosuyorum.

Gecelerı yaz aylarında bıle ustumu bır seyle mutlaka ortuyorum ve ayaklarım asla dısarda kalamaz.bu yasa geldım hala yatagın altından bır el uzanıcak sanıyorum :D

0|0
    0|0
  • Cıft sayı takıntım var yolda bırıyle yururken hep solunda yurumelıyım raftan bardak aldıgımda koklamadan kullanamam bır odada tek basıma yatamam yanımda olmasada aynı odada bırılerı uyumalı daha vardırda aklıma gelmedı :)

0|0
    0|0
  • Ne zaman elime mandal alsam baş parmağımı iyice bir kıstırıp sonra mandalı çıkarırım. o parmağımı düz zemine bastırdığımda canım çok acıyor ama nedense yapmadan duramıyorum. Yazınca daha da saçma geldi, evet.

0|0
    0|0
  • En dikkat çekmeyen seslere takılıp sinirimin bozulması. En büyük takıntım. Market arabalarının çıkardığı sesler, ayaklarını sürte sürte yürüyen insanlar vs.

0|0
    0|0
  • Aşk ve Nefret ! En büyük takıntım ...

0|0
    0|0
  • ayağıma krem sürmeden uyuyamıyorum çok fena bir takıntı bu bende 5 senedir böyle sürmeden uyumaya çalışıyorum olmuyo 3 saat yatakta dönüp durduğumu bilirim

0|0
    0|0
Yükleniyor...