Kadınlar şeytan mıdır?

sizinle bu hikayeyi paylaştıktan sonra varın siz karar verin ?

adamın biri işten eve gelmiş bir bakmış, karısı başka bir adamla yatakta. hemen ...tabancasını almış ve öteki adama:- 'madem karımı istiyorsun onu benden erkek gibi al. seni düelloya davet ediyorum'...öteki adam bunu kabul etmiş, ikisi birlikte yandaki odaya girmişler kapıyı kapatmışlar, sonra kadının kocası öteki adama fısıldamış:

-

'aslında kimsenin canının yanmasına gerek yok, ikimizde havaya ateş

edelim sonra ölmüş gibi yere yatalım, karım ilk önce hangimizin yanına

koşarsa en çok sevdiği odur'...

böylece ikisi havaya bir el ateş

edip hemen kendilerini yere atmışlar...

kadın silah sesini duyar duymaz

koşarak içeri girmiş...

yere yatan iki adama bakmış ve bağırmış...:

- 'hayatım çıkabilirsin, ikisi de öldü..!

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• :D ahahahaha güzel hikayeymiş yani bazı kadınlar öyledir heralde

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• O kadın şeytan değil ki. Şey. Şey işte :D

0|1
    0|0
    • aklında neyin nasıl olduğuna dair bir senaryo mu var?'o kadinin Şey,...görüntü var mı, böyle bir şeyin olduğuna inanmıyorum.

• şeytan ve o...spu olduğunu anladığınız kişi bu hikayede o kadın olabilir ,fakat kadına tav olan o Erkekler ne oluyor ?

• Erkek o...pusu olabilir. O daha kötü...

• Hay senin genellemeni seveyim...birde 30-35 arasisin.bi bu kadina tas cikaracak erkeklerde var gunumzde

0|0
    0|0
    • bende senin algılama yetegeni seveyim...ben bir soru sordum, . bu benim görüşüm olduğunu nerden çıkardın ?

• Tabi.kadinlari seytan yerine koyup bir fikra yapistirip varsin siz karar verin diyende benim.her sakanin altinda bir gerek vardir gibi bisey oldu bu

• bazen Fikralar gerçeklerin çok üstündeki gerçekliktir. mesela Şeytan ezeli ve ebedi olmada kendisini Allah'a ortak mı görüyor? diye sorsam ,geneleme yapmis oluyorum?

• hayır kanatsız melektir hesi:D

0|0
    0|0
  • zorlana demin cadı oldum...hazırlıksız yakalandım bir süpürge bile edinmemiştim daha kaçıp uzaklaşmal için böyle zamanlarda...polemikler hic bana göre değil.:(

0|0
    0|0
  • annene seytanmı dedn sen ?

0|0
    0|0
    • ben kadın"Şeytan demedim, sadece bu konu "hakkındaki fikrininizi sordum.,

• yok ole bişey bazıları wardır seytan olabılır ama genel bir yargı hos değil

• seytan degil o...ymus kadn

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ne şeytanı ya ? kadın cehenneme gidince , şeytan önünü ilikleyip karşılıyor kadını ...

0|3
    0|0
  • Şeytan demek ağır olur ama erkeklerin en büyük imtihanları kadınlardır. Daha tehlikeli bir imtihan yoktur.

0|1
    0|0
  • kadın orspuymuş :D

0|0
    0|0
  • Dostum, yaş 30 olup bekar kalınca, insan kendini bunlarla mı kandırıyor?

0|0
    0|0
    • Bu Yoruma Cevap vermeye bile gerek yok, çok banal bir yorum yapmışsınız.

• Açtığınız konuyu hiç okumamış gibisiniz.

• bu açıkça bir sorudur ,Saldırı veya görüş bildirimi değil

• komikmiş keke

0|0
    0|0
  • Ne şeytanı , hepsi bir güldür :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...