Söz var gelir geçer söz var deler geçer... Biri kalbinizi delip geçecek bir söz söyledi mi?

hayatnz boyunca unutamadığınız yakınınız arkadaşınız sevgiliniz... biri tarafından kalbinizi delip geçicek söz söyledi mi?

Bıçak yarası geçiyor ama dil yarası geçmiyor.Var mı dil yaralarınız sizi derinden yaralayan sözler...

paylaşmak ister misiniz?

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• var.

Babamın söylemiş olduğu laf.

" -Okumazsan seni evlendirmem,sana yardımcı olmam "

yani okumazsam piç olucakmışım.

ne yapalım ?

kader diyip geçelim mi ?

yoksa Babadır mı ? diyelim.

peki Baba olsa böyle söylermi ?

peh :)

bazı sözler içimi o kadar çok acıtıyorki canlı canlı yüreğimi sökseler onun yanında devede diken misali.

belki duygusallığıma denk gelip abartıyorum.

belki umursamayıp yaşantıma devam ediyorum.

öyle işte ablacım

2|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• antalyadan yeni geldim gecen sene ocak ayında. tabi memlekete alışamadım. antalyada çok rahattım. bu yüzden babamla sürtüşüyorduk babamın bi sözü koydu "olm sen alışmışsın antalyadaki hovardalığına, ben sana kadın bulamam, eğer istemiyorsan geri dön". o değil onun tabi ettiği kadar hovarda olsam zaten alınmam bile. ama sanki muhammed ali bi sağ kroşe cıkartmış gibi oldum.

1|0
    0|0
  • evet mutlaka olmuştur ama neticede bende çok sivri dilliyimdir...

yeri geldimi elimdeki kılıcı saplamaktan çekinmem...

1|0
    0|0
  • söz agızdan bırkere cıkar delıkanlılıgın mertlıgını söz belırler.

sözler karsılıklı konusmada ıse dedıgın gıbı yıne ınsanı sözler kursundan beter

1|0
    0|0
  • bence dil yarası da geçer yürek yarası asla geçmez

1|0
    0|0
  • Genelde hep yaraladım ben.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ebeveyinlerin sözleri daha çok dokunuyor sanırım.İnsan bunu büyüdükce anlıyor..Babamın bir sözü aklımdan gitmez,kardeşlerimle kavga ederdik 15 yaşlarındaydık o zamanlar.. '' Beni üzüyosunuz birgün beni mumla aricaksınız ve bulamicaksınız işte o zaman sözlerim aklınıza gelicek,üzüleceksiniz...'' demişti. Kısa bir süre sonrada kaybetmiştik kendisini :(

1|0
    0|0
  • Fazlasıyla var ama paylaşamam... En çok yaşlarımı herkesin gözünün içine sokararak ağlamadığımdan dolayı söylenenler delip geçmişti...

1|0
    0|0
  • eski sevgilim..ben sensiz mutlu olucam dedi ve ayrıldı...hala düşündüğümde gözlerim dolar...bensiz mutlu olacağına değil üzüldüğüm...bensiz mutlu olsada ayrılırken senle mutlu olmuşdum demesini beklerdim.

1|0
    0|0
  • öyle çok dokunan bir söz yok ama;

ailemin okulun bittikten sonra başının çaresine bakmalısın sözü üzer beni. aslında iyi de oluyor bir şeyler yapmamı istiyorlar. her başarısızlığım da üzerime gelmeleri, yapamayacaksan söyle uğraştırma bizi demeleri falan. bir rahat rahat başarısızlığımı yaşayamıyorum.

sonra bir arkadaşımsı birinin dinsizleri her türlü kötülüğü yapabilecek biri olarak görmesi. hatta insanlıktan çıkmış olarak görmesi. bir komşumuzunda laf arasında dinsizlerin ve allah veya herhangi bir yaratıcı inancı olmayanları şeytan olarak görmesi. ben de dizsizim de.

bir de annem hep şey der. sen yaşıyor musun yaşamıyor musun bilmiyorum. öyle yaşamak mı olur gibi lafları olur. en çok üzüldüğüm bu sanırım. ben de bunu dert ediyorum ama birisinden bunu duymak da istemiyorum.

0|0
    0|0
  • var ..ve ara ara aklıma geliyor ..bi arkadaşım beni bi konuda eleştirmişti..

1|0
    0|0
  • Çok sevdiğim kız arkdaşım,dostum.. Sildi beni.. Ona vakit ayıramıyorum diye.. hatta bugün ona mesaj attımface ten, seni özledim, seni seviyorum diye.. :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...