Kalın bacaklara çözüm için ne yapabilirim?

bacaklarım çok kalın ve Kalın bacaklara çözüm için ne yapabilirim?

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Hafif ağırlık bol tekrarlı ağırlık çalışabilirsin,bacak calıştığın zaman kısa şort giyme . Cardio yap diyetine dikkat et 1 2 ayda cok iyi etkisini görürsün.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Bacak egzersizleri yapabilirsin.. Youtube da yazarsan sana yardımcı olacak videolar var

0|0
    0|0
  • Omzuna halter tarzı bır sey al agırlıklı oturup kalk setler halınde. Hem basen olarak hem bacak olarak en buyuk etkılı cozum.

0|0
    0|0
  • fesfoooth ve aburcuburdan kac az yemek ye ve sadece yemek ve meyve ye bı sure ve bı sure spor yap baska hıc bı sekılde o bacaklar gıtmez

0|0
    0|0
  • en iyi cevabı veren arkadaşın fikri bence yanlış bacak incelt mek için düşük hızda(jog tempoSunda) uzun süre koşarsanız yani en az 40 45 dk. bacaklarınız incelir yüksek hızda koşarsanız yağ yakıp kas yapar..

0|0
    0|0
  • kardiyo

0|0
    0|0
  • Yürüyüş yap sıkılaşırsın.

0|0
    0|0
  • where is link ?

0|0
    0|0
  • yarısını kes at

0|0
    0|0
  • Pıççaaaaaaak!.Bol bol koşu yap yürüyüş yap çözüm bu

0|0
    0|0
  • pilates öneriyorum

0|0
    0|0
  • kalın ? ne kadar kalın

0|0
    0|0
  • koşu ve bisiklet tabikide

0|0
    0|0
  • Düzenli ve sık yürüyüş.

0|0
    0|0
  • spor yap dicemde sen iri kemiklisindir şimdi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bisiklet çevirmelisin

0|0
    0|0
  • yemin ediyorum kıllı bacaklar diye okudum:D

0|0
    0|1
  • yapabileceğin fazla birşey yok genetik =) ya da estetikameliyatı olup incelticen

0|0
    0|0
  • Onlar yağsa incelir bölgesel çalışmayla..

Fitness yapabilirsin

0|0
    0|0
  • bir gün koş bir gün hızlı tempoda yürü bir gün bisiklet bir gün normal tempoda yürü bu şekilde bacakların incelir hergün koşar ve bisiklet süresende bacakların kaslanır ve kalınlaşır pilatesdeki bacak haraketleride bacakları inceltiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...