Hayatınızın öküzlüğü nedir?

Benden hoşlandığını söyleyen bir kıza ben seninle çıkmam dedim neden dedi çok kaba duruyorsun bir de ağzın at ağzı gibi demiştim. Peki sizin öküzlüğünüz nedir?

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

• Tam öküzsün benim birşey yazmama gerke kalmadı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• at ağzı iyiymiş :D

0|1
    0|0
  • askta gurur yapmamak hep cabalamak illa cabalamak :D

0|0
    0|0
  • kızın tekine şaplağı yalaştırmıştım :D

0|0
    0|0
  • Cidden seninki tam bir öküzlükmüş. Bu kadar kaba olduğumu hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • aşkta gurur yapmak. ama bu öküzlükten menunum :))

0|0
    0|0
  • Hemen anlatiyorum :)

Yemeğe ciktik manitam çiçek yollatmis çiçekçi geldi uzatti çiçeği kendiside karşımda zaten

Aaa çiçek gelmiş dedim teşekkür etmeden bir gün önce olan olayi devam anlattim :/

0|0
    0|0
  • öküzlük deme ettiğin lafa öküz alınır okadar diyorum...

1|0
    0|0
  • öküz değilim,öküzlük etmedim.

0|0
    0|0
  • erkek arkadsmn idmandan snra yanıma geldgnde bana sarıldıgında cok pis koyorsn dedım :D pek okuzluk sayılmaz herlde

0|0
    0|0
    • öküzlük ve kabalık arasındaki ince çizgi üstünde bu :)

Erkekler Ne Diyor 12

• İzmir'de üniden sonra girdiğim ilk işyerinde çok güzel, manken fizikli sarışın uzun saçlı bir kız vardı, bana hayrandı, evine gelir çamaşırlarını yıkar, sana yemek yaparım falan diyordu, yok ben yemek işini kendim hallediyorum, çamaşır içinse çamaşır makinası var sağol falan diyordum. :)

Artık benimkisine öküzlük mü denirdi yoksa salaklık mı, ama şimdiki aklım o zaman olsaydı kesin evlenirdim o kızla. :)

0|0
    0|0
  • Bi kız vardı dersanede böyle konusuyorduk cıkıyorduk gıbı bisi baktım her ınsanla yapıyor bunu dogum gununde kasar peynırı almıs hedıye paketı yaptırmıstım.

0|0
    0|0
    • Güzelmiş bu :D

• o zamanlar ergendık sımdı olsa yapmam. İnsanlar ne kadar kotu olursa olsun herkes kendıne yakısanı yapar.

• üstüne para verseler senle konuşmam demiştim :D

0|0
    0|0
  • yok böyle birşey yapmadım yapmamda ama olmadı

0|0
    0|0
  • Bir tane kız vardı bizim okuldan tabi o zaman orta okuldaydim :) teklif ettim kabul etmedi bende zaten yakindan bakilinca cirkinmişsin mk diyip tokadi yapistirmistim hala aklımdan çıkmıyor :D

0|0
    0|0
  • bundan 4 sene önce lisede kıza gel senle konuşcam dedim..yok falan dedi...lan gel naz yapma dedim..o ara kızın kolunu öyle bir sıkmışım ki..kız bir çığlık attı ...tabi suçlu olan kim ben..amk millet linç ediyodu..halbuki gelmiyosa siktr et dimi...öküzlük işte

0|0
    0|0
  • Lisedeyken serviste kızın teki pet şişeyi atıp duruyodu, gelip vuruyodu ben de çok sinirliydim ''Bir daha atarsan dötüne sokarım o şişeyi'' diye bagırdım. Sustu.

0|0
    0|0
  • sevgilime nasil bir ruh haliyse iyi geceler gardaşm yazdm birtnem yazacağm yerde :) odur budur ökz der bna :)

0|0
    0|0
  • saymakla bitmez işin kötü o kadar fazla olunca best ofta gelmedi aklıma :D

0|0
    0|0
  • Yuh lan. Üzülür insan edilir mi öyle laflar

0|0
    0|0
  • Ağzın at agızı kimi ne orjinal bişey lan?

0|0
    0|0
  • İnsanlara gerektiğinden fazla değer vermem.

Ve buna rağmen halen de değer veriyor olmam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...