Erkek arkadaşının güvenilir olduğunu nasıl anlarsın ?

sevgiline güvenmek istiyosun ve nasıl o güveni sağlar erkekler yan güvenebileceğim erkek nasıl olmalı ?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• O güven bir şeyle olmaz ya. Önceden alt yapısı olması lazım. Yani güvenme ile başlamalı. Güven artan bir şey, şunu şunu gördüm de başladı değil bence. Yani demek istediğim başta güvensiz başlamışsa ağzıyla kuş tutsa da bir şey değişmez.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Güvenmediğin o güven hissini sana hissettirmeyen biriyle olma zaten

şüpen varsa ayrıl gitsin.

sipariş verir gibi şunu bunu yaparsa güveneyim deme

Erkekler öyle bir güven verirki dersinki 7 bin defa dünyaya gelsem yine bununla olurum

sonuç hevesini aldıktan sonra kalakalırısn bir başına...

1|0
    0|0
  • eğer seni her yere götürüyorsa ailesi de dahil senden bişey saklamıyorsa gerçekten samimiyse bilki güveniyor Justin Bieber Bile Selana gomez İçin diyorki onu her zaman ynımda tutmak ıstıyom o kadar kalabalık dahi olsa benım ondan utandıgımı sanmasın dıye buda ona benzıyor yanı senı her yere götuuruyorsa senle sık sık beraber oluyorsa

1|0
    0|0
  • uğraşma anlayamazsin.akşna brak herşey olacagna varr :)

1|0
    0|0
  • Onu Senden Başka Hiç Bir Üye Anlayamaz Burda Ne Dediğimi Anlamışsındır.

1|0
    0|0
  • Hamileyim dersin..tabi önceden bir altyapı varsa! Sonra bakarsın yavşaklık level kaç :D

0|0
    0|0
  • boxer ının içine kamera koy

0|0
    0|0
  • bunu bize mi soruyorsun

0|0
    0|0
  • MARS TA YAŞAMA VAR.GERÇEKTEN

0|0
    0|0
  • sksn anlayamazsın açık ve net cevap:D

0|0
    0|0
  • benimle tanışan kızlara ilişkinin başına bana güvenmeyin diyorum gene de güveniyorlar.

0|0
    0|0
  • aynı anda 10 kızla konuşsam yine anlamayamaz kızlar. ama o sana hissettirir 6. his gibi olur bilirsin ona güvenebileceğini

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Önce güvenimi kazanmalı ki sevgilim olsun..Sevgilim olduktan sonra nasıl güveneyim ben buna acaba diye düşünmem.

0|0
    0|0
  • Güvenmediğim kişi erkek arkadaşım olmaz zaten.

0|0
    0|2
  • hareketlerınden cok net anlarsn bence konusmalar aldatıcıdır bnce

0|0
    0|0
  • belli eder kendini o

0|0
    0|0
Yükleniyor...