Kilo vermek için hızlı çözüm önerisi arıyorum?

yaz bitene kadar kilo vermek istiyorum neler yapmam gerek?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• hergün 1 yeşil elma,en az 2 litre su,keten tohumu

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Ben, yok Sibel Can diyeti, yok protein diyeti tarzı şeylere inanmıyorum... Tek başına diyet, uzun vadede hiçbir işe yaramıyor. İstenen kiloya gelindiğinde diyet bırakılır ve 4 ayda zar zor verdiğin kilodan daha fazlası 1-2 ayda geri alınır. Evet boğazından kısacaksın ama sporda yanında olacak. Öyle mahalle kadınlarının yaptığı gibi eline su şişesi alıp yürüyüş falan da hikaye. Vücudu zorlamadan, donuna kadar terlemeden yapılan sporla kilo falan verilmez. Denizde yüzüyorsan bedenin zorlayarak yüzeceksin. Yürümek yerine koşacaksın. Yağlarının yandığını hissedeceksin. İşte o zaman kalıcı kilo vermeye başlarsın.

0|0
    0|0
  • Form cay az yemek ve koşu.

0|0
    0|0
  • Pıçakla kes! Aşırı hızlı kilo sağlıksız verilir o yüzden yağlardan kaç, ekmekten kaç, aburcuburdan kaç, bol su iç, her gün koş, az ve sık ye > 1 ayda 5kilo ver nasıl fikir?

0|0
    0|0
  • baktımda sex yap diyen olmamış :))) bnce gunde 5 koşarsan 3ayda forma grersın

0|0
    0|0
  • İmkansız aşklara yönel ben bu sayede sırf kızı düşünmekten 16 kilo verdim .

0|0
    0|0
  • l-carntine al diyet yap çok hızlı verirsin kilo

0|0
    0|0
  • yememek ve sürekli koşmak.

0|0
    0|0
  • Öneriler

Karekterli mi olsun karektersiz mi ?

0|0
    0|0
  • Yağlarını aldır ;)))))

0|0
    0|0
  • Oruç tut. :)

0|0
    1|1
  • onu bilsek diyetisyen oluruz arkadaşım..

0|0
    0|0
  • Koşu ,dikkatli beslenme v.b ama bence masa tenisi çok ter attırır zamanın nasıl geçtiğini bilmessin

0|0
    0|0
  • Az ye bu kadar basit :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Fitness+diyet

0|0
    0|0
  • Sağlıklı beslen abur cuburu kes, 1 dilim ekmek ye.

0|0
    0|0
  • AZ YE ..

0|0
    0|0
  • Yemek yemeni düzene sok.Bak az ye demiyorum.Ama spor yapmazsan sağlıksız zayıf olursun.Etlerin sarkar falan

0|0
    0|0
Yükleniyor...