Kızlar beyler toplanın

kızlar kusura bakmayın ama bu kız rusyanın orta karar güzellikte olan bir kızı bana göre. varın gerisini siz düşünün, sonra da bizim erkekler neden bu rus kızlarına tav oluyolar demeyin :D link

oylayın bakalım bu hatun nasıl sizce

• Rahatlıkla birkaç ömür geçer bu hatunla
    13% (2)70% (7)36% (9)Oy Ver
  • Idare eder , daha iyileriyle de beraber oldum (!)
    7% (1)10% (1)8% (2)Oy Ver
  • Tırtmış ya ben daha güzelim (!!!)
    80% (12)20% (2)56% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
kıskanç kızlar iyi ki orta karar bir kız dedik, illa ki babyface hatun mu paylaşalım :D link

bu onun bir üst versiyonu alın bakalım :D
link

buna da tırt diyemezsiniz heralde

0|0
20|17

En İyi Kız Görüşü

0|1
    0|0
    • işte kibirsiz ve objektif davranan bir hatun , tebrik ediyorum seni

Kızlar Ne Diyor 19

• Türk olsa eminim adı Kezban olurdu..

4|0
    0|1
  • Bu ne yav, sevimli değil birşey değil.

1|0
    0|1
  • Yav kardeşim alın bir rus kurtulun bizde kurtulalım .

4|2
    1|2
  • ya bu mu yani rus kız rus kız bundan memlekette tomarla var gözleri bile mavi yeşil falan değil yani "renkli gözlü sarışın" klişesini bile doğrulamıyor nerde yaşıyon sen kardeş seni keklemişler :DD moldovada yaşayan gagauz türkleri bile rusça konuşuyor rusçanın kullanım alanı, coğrafyası çok geniş her gördüğün kirilalfabesini kulananı rus zannetme :DD

0|0
    0|1
  • Benim anlamadığım.. ne hatunlar var, gidip bunu mu beğendin?

3|0
    0|1
  • elin kizindan bizene ya :)

0|0
    0|0
  • bu kız rus değil :))

1|0
    0|1
  • Arkadaşım Türk kızları böyle fotoğraflar paylaşınca ya kaşar oluyor ya da kezban.

0|0
    0|1
    • yoo paylaşan kızlar var ve ne kezbanlar ne de kaşar, hepsi de düzgün tahsilli kültürlü insanlar, yakışıyo ki böyle kareler çıkıyo ortaya, sana da yakışıyosa sen de paylaş, asla yadırgamam, saygıyla eğilirim önünde

• böyle düşünen bir arkadaş çevresi oluştur, zalimuslardan biran önce kurtul

• tırt...

0|0
    0|1
  • şimdi bu kıza güzel dediğimde kazanımım ne olacak?hiçbir şey.o zaman boş...

1|0
    0|1
  • Kaç güncellemeyle kızları tepemize çıkaracaksın daha?

0|0
    0|0
    • haha :D bu sondu merak etme :D

• beyler uzulerek soyluyorum ama hıc bırınız bir colton haynes,tyler hoechlin,daniel sharman,joseph morgan,ian somerhalder degılsınız. vay efendım rus kızları soyledır boyledır demeyın cunku tıp bakımından avrupalı erkeklerın tırnağı olamazsınız cogunuz.

0|0
    0|1
    • komiksin cidden :D ben sana rus mankenleri mi gösterdim ? sıradan yoldan geçen hatunlar bunlar, o zaman sen de victoria's secret mankenlerinin tırnağının kiri bile olamazsın. Kendini şöhretsiz sıradan vatandaşlarla kıyasla, tabi bizi de :) sanki o saydığın isimleri hep görüyomuşsun gibi bu nasıl egodur

• sıradan olanları atacaktım ama lınk atamıyorum ne yazıkkı. benım orda anlatmak ıstedıgımle senın anladıgın sey aynı degıl ayrıca.

• ne anlatmak istiyosun tekrar anlat

• bizim turklerde iii be bak mesela bu kız ona cok benziyor link

0|0
    0|0
    • evet bu da harikaymış, ben hepiniz kötü demedimki zaten ama ya kezbanlar çoğunlukta ya da benim gözüme hep kezban görünüyo :D

• o da ayrı bir başlık konusu , onu da sen aç bence :D çünkü o konuda ben kendimden sorumluyum, gayet iyi olduğuma göre benim açımdan sorun yok :D

• .d öyle olsn baklm .d

• biz sizi yabanci erkeklerle kiyasliyomuyuz :/

0|0
    0|0
    • kıyamam üzüldün mü :D hadi sen de bizi italyanlarla kıyasla :D

• onlar hic cocuk yapmasin mumkunse nesli tukensin :D tobe tobe

• bi yerde olay kopmuş ve toparlayamıyoruz :D neyse sen kendine göre sağlam bir adam bulacaksın o zaman :) bu kadar laftan sonra gidip çirkin bir adamla evlenirsen komik olur :D

• türk erkekleri aynaya küs galiba :D avrupa´da erkek var derim gerisi boş

1|0
    0|1
    • haftanın 6 günü spor salonuna gidiyorum, her sabah aynaya bakıp güne olumlu başlıyorum :) ama gün içerisinde bunun gibi kızlar yerine kezban görünce moralim bozuluyor, neden siz de yabancı kızlar gibi kendinize bakan ve relax takılan olamıyosunuz ? kendine bakmaktan kastım makyaj değil, fiziğine bakan sporunu yapan fit bir görünümü olanlardan bahsediyorum

• valla ben türkiye�de bakımlı pek görmedim, bu arada demekki sana kezbanlar denk gelmiş

• şans işte, arada harikalar da var ama benim gözüme hep kezbanlar takılıyo :D

• senin güzellik anlayışına ne diyim kardeş

0|0
    0|0
  • bu kız hiç güzel değil orta güzellik buysa git allah aşkına yaa bu çirkin bildiğin türki ye deki kızlar buna bin basar rusların gerçek güzel olanları çok güzel

2|0
    0|1
  • yemin ederim güzel değil bu kız Siz erkeklerde tuhafsınız biz kızların güzellik anlayışımı farklı nedir bunun neresi güzel ya ? bakıyorum bakıyorum harbi güzel değil güzel olsa gerçekten oha bu kızsa biz neyiz derim yani ama gerçekten abartılcak bir tarafı yok

2|0
    0|1
  • asyalı kızlar kesnlıkle :)

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 17

• Edep Ahlak Aile Anaçlık yapılarını da dusun hayatta hersey görsellik degil.

4|1
    0|0
  • bir esmer,latin sever olarak o kız benim için bir hiç 0 :D

4|0
    0|0
  • Kız hakkeden süper

0|1
    1|0
  • Asyalılar varken diğerleri benim için tırt

3|1
    0|1
  • Kızlar ne kadar kibirli ya...

0|1
    1|0
    • Kız gayet güzel bizim kızlara bak ne kibirli ne kıskançlar yahu.

Bir de eksi yemişim.

• artını verdim kardeşim, kızların bu tepkisini bekliyodum zaten :D

• hepimiz bradpittiz bizde zaten :D

3|0
    0|0
  • Hayırlısı be gülüm :D

0|0
    0|0
  • Arkadaşlar kardeşler evleniceğimiz kız Türk lütfen kafa bulmayın hadi onunla evlenincede aynı şey Türk kızıylada evlenince aynı şey hem Türk kızı daha ne bileyim oturmasını kalkmasını bilen bir kız.

0|0
    0|0
  • sübyan mısın sübyancımı :)

0|0
    0|0
  • güzellik beş para etmez bende ki bu aşkın sahibi asil Türk kızı olmadıkça ;)

1|0
    0|0
  • Rusyada ki kızlar güzel de bizdeki komunist kızlar neden çirkin tanrım..

0|1
    2|0
  • Polina nerde lan!

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Armageddon sen misin olum göster kendini

0|0
    0|0