Farz edin 5 10 dklığına kankayız bana nasıl bir akıl verirdiniz?

bu nasıl bir dengesizliktir ya ? dün konuşuyorduk birbirimize dua edelim falan dedik nasipse Allah bizi kavuştrsun falan filan muhabbeti..

bugun mesaj attı yarın musaitsen arayayım konuşalım evdeyım annem var konuşamam falan dedim (normalde annem evdeyken konuşmadığımı bilir )

gerkte yok dedi ii dedim bende .benim tekrar başlamaya gücüm yok falan dedi bende tamam dedim madem öyle dün dua ettik demekki nasip değilmiş dedim engelliorm dedim engelledim .

dün ben ona özledim die mesaj attım konuştuk baya .ona mesaj atmamın sebebide yakın bir arkadaşı var faceden konuştk bana değer verdiğini söyledi yok kardeşim seni çok sevio falan dedi salak ben bende mesaj attım buna özledim die dengesiz.

şimdi arkadaşına mesaj attım butun konuşmalarımızı atıcam ona al bak arkadaşının sevgisine die mantıklımı sizce

not: arkadaşına konuşabilirmyz die mesaj attım :S

Güncellemeler:
arkadaşlar ayrıydık zaten sorun tlfla konuşmamz değil

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• basta sunu soyleyim yazinin uzunlugunu görünce hic okuyasim gelmedi var bir hayir okudum neyse basta ilk mesaji senin atman en buyuk yanlislik madem pisman onun sana soylemesi lazim bide gercekten seven biri boyle dengesiz olmaz iste boylelerini alip dovesim var seviyosan adam gibi seversin caymak nedemek ssakin acele etme bence geri donme de ileride ayni sorun olacagina eminim Allah bu gecenin hatrina dualarini kabul eylesin

0|0
    0|0
    • amin insallah Allahim hepimizin dualarini kabul etsinpeki arkadasina mesaj attim ona n diosunuz henuz gorup mesaj atmadi tabi

• ya eminim yone eskisi olmasi icin elinden geleni yapmaya calisacak bilmiyorum da birsey de diyemiyorum

Erkekler Ne Diyor 6

• eski sevgilim gibiymiş seninkide :D

0|0
    0|0
  • kanka derin bir nefes al relaxxx

0|0
    0|0
  • Çok mantıksız davranıyosunuz. Bir telefon görüşmesi yüzünden şu geldiiğiniz noktya bakın. Birazcık anlayış birazcık saygıl olun kendinize karşı

0|0
    0|0
  • Şimdikiler ota b.ka ayrılıyorlar

0|0
    0|0
  • beni ekle sorunlar cozulsun:D

0|0
    0|0
  • sıçım sizin tribinize sevmeyin siz sevince boku çıkıyo

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• mesajı arkadaşına göndermene gerek yok sadece bundan sonra onun lafıyla iş yapmazsın bu dersi çıkar buradan

0|0
    0|0
  • Kanka belliki seninki hala ergenlikte. ergenler değer kıymet bilmez.

0|0
    0|0
  • sen mesaj atmakla büyük hata yapmışsın.

0|0
    0|0
  • Mesajdamı atmiyah?

0|0
    0|0
Yükleniyor...