Size 3 adet spor sorusu

Basketbolcu olsaydınız hangi pozisyonun oyuncusu olmak isterdiniz? Ben şutör guard olmak isterdim maçın kritik anlarındaki üçlüklerle maçı kazandırmak isterdim. Futbolcu olsaydınız hangi mevkide oynamak isterdiniz? Ben sağ bek oynamak isterdim hem zaten sağ ve sol bekler futbolda az bulunan mevkiler o açıdan da avantaj sağ kanadı koridor gibi kullanmak isterdim. Yüzücü olsaydınız hangi disiplinde yüzmek isterdiniz? ben kelebek yüzmek isterdim zor ama güzel bir stil.

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• 8 yıldır pivot olarak oynuyorum.Pota altı benim işim

Futbolda ya kaleci olurum ya forvet...ortalarda işim olmaz

Yüzmede serbest stili severim

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Basketbolda 1 yani oyun kurucu. Futbolda kaleci, yüzmede geri geri :)

0|1
    0|0
  • çok iyi yüzmeme rağmen, sistematik disiplinle yüzmem. spontane yüzerim işte. spor olsun falan diye de yüzmem ama sıkı tutuyor mu? tabii ki evet. neyse, stil mtil değil de dalamıyorum ben be.

1|1
    0|0
  • Baskette 1 ya da 5. Erkeklerle oynarsam 3 de oynarım. Yüzücüyüm zaten her stil biliyorum. Futbol kaleci ya da forvet.

0|1
    0|0
  • Basketbol oynuyorum 1-2 oynayabiliyorum..

Ama 2de daha iyiyimdir,1 oynarken baskıya gelemiyorum çünkü fizik itibariyle..

Futbol oynasam orta saha oynamak isterdim

Yüzücü olsam freestyle

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Basketbolcu olsaydım pivot ya da 4 numara oynamak isterdim ama fizikten dolayı guard olurdum futbolcu olsam sağ açık ya da sağ iç yüzmeci olmak bile istemem zaten

0|1
    0|0
    • yüzücü olmak iyidir iyi yüzücülerin fiziğini gör yüzücü kızların bile omuzlar kollar acayip gelişmiş oluyor sağlıklı güçlü görünüyorlar.

• 1-) Forvet çünkü dışardan uzun şutlar atabilirim :D

2-) Orta saha çünkü koşu yoluna pas atmayı severim :D

3-) Serbest :D

0|1
    0|0
  • uzun forvet

santrafor

serbest

0|0
    0|0
Yükleniyor...