Emenike ve cardozo..?

bildiğiniz gibi fenerbahçe emenike ve cardozo arasında ikilemde kaldı benim merak ettiğim hem fenerbahçe hem de ligimizin reklamı adına hangi oyuncunun daha iyi olacağı sizce hangi oyuncu fener e gelmeli cevaplarınız için şimdiden teşekkürlerr :)

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Yapmayın ama koyu bir Beşiktaşlı olarak söylüyorum Fenerbahçe gerçekten iyi bir takım Galatasarayda öyle Cardozo için çok uğraşıldı. İlk hedef Cardozo buda onun takımda gerçekten gerekli bir mevki eksik olduğundan oynaması gerektiğini açıklıyor. Emenike plan B de o yüzden bir problem olmaz.

1|0
    0|0
  • ikiside gelecek emenikenin parasını yöneticiler verecek cardozonun parasını acun ben veririm dedi musa sow da olduğu gibi kulüpten para çıkmayacak.

emenikeyi ersun yanal istiyor cardozoyu taraftar

1|1
    0|0
    • Birde utanmadan söylüyorsun Acunun parasına muhtaç kaldınız demek

• hahaha utanılacak ne var kardeş yaa. kulübün kasasına dokunulmuyor işte fenerbahçeye gönül verenler parada verecek tabiki.

bazıları çıkıp kulübe uçak almayı çok istiyorum dediğinde sesiniz çıkmıyordu

• bu soru çok soruldu :/

cardozo diyorum

0|1
    0|0
  • Cardozo gelirse yeni bir renk olur biz "öteki"ler için ligde..

Ama FB gibi çoğu zaman anlık başarısızlıkların bile kelle alma sebebi olduğu bir kulüpte 2 maç kötü oynayacak Cardozo erken andropoza sokar herkesi..

Emenike biraz daha mantıklı geliyor..

0|0
    0|0
  • Cardozo daha iyi forvet

0|1
    0|1
    • niye baros efendi kulubü zarara mı sokalım kulubün kasasında çıkacağına zengin fenerbahçeli iş adamları versin daha iyi eskiden sizin gibi olmayıyalım diye hani daha önce fakirdiniz ya o bakımdan diyorum :D

• renktaş bizim yöneticilere söylesek ardayıda galatasaraya alsalar:))

• cardozonun gelmesini istiyorum.. emenike afrika kupası başladığı zaman ülkesinin milli takımına gidecek ve Fenerbahçeye pek fayda sağlayamayacak.. aynı şekilde sow yobo ve webo da gidecek, yani daha fazla siyahi oyuncu almanın gereği yok bence..

0|0
    0|0
  • Emenike dedim..

0|0
    0|0
  • emenike

0|0
    0|0
  • cardozo lige kalite katar ama biraz pahalı

0|0
    0|0
    • alperi 10 milyo euro ya aldık cardozo nunda o kadar parası olsun bence ondan sadece 5 milyon euro daha fazla son denene göre 13 de olabilir miş galiba :)

• bencede artık yeter kaç senedir kupa alamadık :D

• Gereksiz 2 transfer daha

0|0
    0|1
  • cardozo hava hakimiyeti iyi çok yararlı bir oyuncu fekat emenike Türkiyeyi tanıyor vallahi zor seçim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bence cardozo daha iyi

0|0
    0|0
  • Babama sorsam iyi olur o fbli asadsfg

0|1
    0|0
  • Tabi ki cardozo ge :lsin :D o kadar uğraştık gelmesine değsin bari dimi :D

1|0
    0|0