Güzel bayanlar , yakışıklı erkekler .

Toplum içerisinde , sosyal ortamlarda etrafınıza bakınırken güzelliğinizden ötürü ya da yakışıklılığınızdan ötürü çevredekiler tarafından sevgilileri ya da eşleri için tehtit olarak görülürüm ; güzelliğimden ötürü yakılışıklılığımdan ötürü yanlış anlaşılma ihtimalim daha yüksek diye düşünürmüsünüz ? Bu kadar güzel ya da yakışıklı olmasaydım daha rahat hareket edebilirdim dermisiniz? Bu konuda ne düşünürsünüz ?

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• yolda yürürken bile rahat yürüyemiyorum her türlü doğuştan düz saçlarım orantılı fiziğim hatlarım gzel yüzüm dikkat çektiğini düşünüyorum ama sosyal ortamda da yaşıyorum yazını okurken aklıma arkadaşımın sen güzelsin sen bakma hoşlandığım çocuğa dediği aklıma geldi :)Daha rahat hareket ederdim tabi ama suç değil sonuçta :)

0|0
    0|0
    • düz neymiş hem yıpratıyorlar boşuna onun için dalgalı uzun saçlar daha güzel :)

• ondan mı düzleştiriciler patlama satış yapıyo ! düz saçlı görmediğin için neymiş o demiyesin yıpranmıyo benim saçlar doğuştan yazıyor ?! o senin düşüncen 1000 de 1 :D

Kızlar Ne Diyor 6

• güzellik insanın içinde olsun canım

0|1
    0|0
  • Sacma bir sey bu.yani sirf guzel ve yakisikli kavramina gore mi insanlar iliski icin de.yuksek burunlarin dusuncesi bu.

1|0
    1|0
    • Nesi saçma ; güzel olmayabilirsiniz ( yanlış anlamayın güzellik büyük oranda doğuştan gelir ; güzel bayan güzeldir ; o bayanın övüneceği bişeyde değildir . ) ama bunu anlayabilirsiniz . Güzel bayanın etrafına herhangi bir sebebten bakınmasıyla çirkin bir bayanın etrafına bakınmasıyla yanlış anlaşılması ihtimalleri arasında büyük fark var . yani yüksek burunlu bir düşünce değil bu tam tersine dürüst samimi bir düşünce. Önemli olanda zaten gönül güzelliğidir.

• O kadar ego yok bende.

0|0
    0|0
    • Bu ego değil ki ; samimiyet ,dürüstlük . bir kişi güzelse güzeldir ; yakışıklıysa yakışıklıdır.

• Guzelse guzeldir yakisikliysa yakısiklidir elbet ancak bu ozguveni asan bisey kendini begenmislik bana göre :)

• Tabi neden olmasın güzellik ayrı dikkat çekmek çok ayrıdır..kız sırf dikkat çekmek için tehdit oluşturuyorsa basittir, ama kız ztn güzelse bakılır kafa çevirilir ve biter :)

0|0
    0|0
  • valla ben düşünüyorum çünkü başıma çok geldi istemesem de düşünüyorum bunu

0|0
    0|0
  • Saclarim dogustan acik sari cok dikkat cekiyor dolayisiyla rahatsiz edici :S

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Nasıl bir ruh hali bilmiyorum.

Ama ileride zengin olursam sırf o ruh halini yaşamak için 20 kadar estetik geçirmeye karar verdim.

En kötü ihtimal narsist olurum :))

0|0
    0|0
  • yakısklılık konusunda bı ıddam yok ama ıyı gıyınıp bakmlı cıktıgım zamn bazen kacıryosun gözlerını bırıne baktıgın zamn yanlıs anlıyo .)

1|0
    0|0
  • bu işin göreceli olduğunu daha öğrenmemiş olan kişiler böyle düşünür ancak :) olaki yanında bir erkek olan bayanın bana baktığını hissettiğim an o erkeğe saygımdan oradan ayrılırım,yakışıklı olduğumdan değil.

0|0
    0|0
  • Çok rahat ederdim :) Arkadaşlarımın sevgililerini ayartırdım :D

0|0
    0|0
  • bir sevgili çıkarken erkeğin yanındaki kız bana bakarsa ben rahatsız oluyorum.

0|0
    0|0
    • bende çok rahatsız oluyorum kızlar bakınca ki hep de öyle oluyor sevgilimleyken hep kızlar sürekli gözleri onda fırsat kolluyolar konuşmak için

Yükleniyor...