Kadir gecesinde Allah için ne yaptınız?

Öncelikle Kadir Geceniz mübarek olsun arkadaşlar. Allah sizin için hakkınızda ''hayırlı'' olan tüm dualarınızı kabul etsin.

Siz bugün bu güzel gecenin vesilesiyle neler yaptınız? Dua bekleyen arkadaşlar vardır belki.. Bugün birbirimizin duacısı olalım. Allah gönlünüzdekini versin inşallah..

0|0
315

En İyi Erkek Görüşü

• Teşekkürler seninde Kandilin mübarek olsun.

Teravi namazına gittim dua ettim.Kısmet olursa evdekilerin kuranı bitincede namaz kılmak istiyorum ve bütün tanıdığım sevdiğim eş,dost,arkadas,ve ailem için bol bol dua ettim.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Allah için kim ne yapabilir?

Haddinizi bilin biraz.

1|0
    0|0
  • sevabı kaçar olmaaaaz:)

2|0
    0|0
  • Öncelikle altta kötü yorum yapan ateisttim deyip , dalga geçen şahıslar yazmayın ayıptır , günahtır hele bu kadir gecesi dalga vurmak büyük bir saygısızlık Allah'ın sayesinde nefes aldıgınızı unutmayın kendinizi daha çok aşağalıksınız zaten aşağalamayın , soruya gelirse oruc tuttum her gun oldugu gibi , dua , teravi gercekten kacınılmaz huzurdır Allah a yakın olmak , bunu yaşayan bilir

0|0
    0|0
  • hiç bir şey yapmadım sanırırm

0|0
    0|0
  • Söylemek için yapılmaz öyle şeyler. İçte yaşanması gereken özel bir şeydir din. Kim yapar kim yapmaz arası ilgilendirmez beni.

1|0
    0|0
  • Ne yapalım soruyu soran arkadaş sen bir tavsiye verebilirmisin

0|0
    0|0
  • hiç bir şey yapmadım Yapmaya da gerek yok bence

0|0
    0|0
  • Çalıştım inan bana az önce eve girdim :)

0|0
    0|0
  • hep dua ettim

0|0
    0|0
  • oruç tuttum..

0|0
    0|0
  • yasin,dua,namaz

0|0
    0|0
  • Allah için ne yaptım? Çok gereksiz bir soru. Allah ile kul arasına kimsenin girmeye hakkı yok ve Allah'ın sana mı ihtiyacı var ki biz Allah için birşeyler yapalım? Allah'ın emirlerini yerine getirmek iyi bir insan olmak yapılması gereken şeylerdir. Yapılacak şeyleri Allah'tan korkarak değil de asıl olan Allah'ı severek yapmaktır bu benim görüşüm. Tabi ki ben Allah'tan korkmayın demiyorum. Allah'tn korkun ama asıl olarak onu sevin. Yapacaklarınızı buna göre yapın. Zaten yapmanız gerekenleri yapmış olursunuz.

1|0
    0|0
  • karimla siktim

0|0
    1|0
    • cok fenaydi,ondan zor yaziyorum

• Ateist olduğum için gelen dalga mesajlarına cevap verdim.:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Namaz kıldım Kuran-ı Kerim okudum ve dua ettim bu gece dua için iyi bir fırsat...

1|0
    0|0
  • Amiiin arkadaşım hepimizin :)

0|0
    0|0
  • orucun dısında, yasin okuyacağım birazdan

0|0
    0|0
Yükleniyor...