İki keçi köprüde karşılaşırsa

Sevgilimle aynı üni.deyiz günlerimiz hep dipdibe geçiyor fakat tatil nedeniyle memleketlere geldik. sevgilimin bir huyu var asla mesaj hakkı yapmıyo bende öyle olunca özlüyorum naptıgını merak ediyorum hep arıyorum bugünde biraz fazla aradım iftardan önce aradım bana arayıp durma dedi. cok bozuldum. kapadık teli. iftardan sonra o beni aradı defalrca mesgule aldım en sonunda da tel.i kapadım . şimdi de üstünden kaç saat gecti aramıyo bende gurur yaptım aramıyorum . sizce bekliyim mi yoksa arayım mı ama hatalı olan o onun yılmaması gerekmez mi ? :/

0|0
36

En İyi Kız Görüşü

• arama bekle illaki arıycak. Ac bu sefer. Sana cok kırgındım kalbini kırardım acarsam o yuzden acmak istemedim sen böyle düsünemiyosun iste arayıp durma ne demek sevdigim ozledigm icin arıyorum dersin.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• ne guzel tatlı kavgalar. deavm edin hırpalayın birbirinizi ve adına sevgi deyin.

0|1
    0|0
  • Yaaa diğer manitasıyla takılıyo adam niye sıkboğaz ediyosun ki...

0|0
    0|0
  • Neden hatalı olan o diyorsun? Seni kırdığını düşündüğü için arıyor ama bayanlarda çabuk kırılıyor. Erkek kadın gibi mesajlaşmayı ve telefondan işleri yürütmeyi sevmez, yüz yüze yan yana olmak ister

0|0
    0|0
    • neden beceremiyosunuz bende onu anlamıyorum ben telefonda ona hayatımın her ayrıntısını anlatıyorum söle oldu askım böle yaptım askım onun cevapları hm anladm askm tamam askm. sen napıosun diye sordgmda aynı hayatım adam akıllı konusmuyo bile bunlarda birikti bende konusmaya bile degmicek biriysem neden benle o zaman

• Simdi baktim diger yorumlarada benim gibi dusunen sadece erkekler degilmis. Demekki hatayi ilkonce kendimizde aramamiz gerekirmis degilmi

• Bende olsam bozulurdum yani , ayıp merak etmiş işte öyle denirmi arayıp durma .

0|1
    0|0
  • Ah kadınlardan çektiğimiz nedir öyle ya :D

0|0
    0|0
  • evet kesinlikle arama :=) o arasın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben de sevmiyom mesaj atma olayını. Günde bir kere ararsın yeter bence. Göbek bağınız bir bir bağlanmış. Boşver takma, keyfine bak.

0|1
    0|0
  • bence ara, fazla uzatma çünkü erkekler gelemiyor böyle şeylere, ona bozulduğunu ifade et, bundan sonra seni incitmek istemeycektir

0|1
    0|0
    • ben arayamam ama ya :( off o arasa hiç uzatmıcam zaten :/

• bence ara.. bu olgunluğu göster, en küçük şeyde birbirinizi yıpratmayın, sevgilin var ne güzel, birbirinizi kırmak yerine birbirinize ilgi gösterin, bence bu çok daha iyi

Yükleniyor...