En yakın arkadaşınız size aşık olsa ne yapardınız?

Soru aynen başlıktaki gibi arkadaşlar daha önce başından geçenler de vardır mutlaka aramızda bakalım neler olmuş :)))

0|0
16|23

En İyi Erkek Görüşü

• Şüphelendiğim var ama emin değilim

2|0
    0|0
    • Ne yaptı ve sende şüphe uyandırdı peki :)

• Telefonunun ana sayfasında benim fotomu gördüm tesadüf birde gizli çekerken farkettim

Erkekler Ne Diyor 22

• düzgün şekilde reddederim

2|0
    0|0
  • Garip bir durum , gönül işte en yakın arkadaş da konar knkanın arkadaşına da bu durumlarla sık karşılaşıyoruz şahsen bana olmadı ama çok dert yakının oldu bana . Bir şans vermek çokta kötğ olmaz ya , belkide aradığın kişi odur . benim için ona bir şans ver ;)

1|0
    0|0
  • 3 En yakın kız arkadaşım vardı.. 2 si farklı zamanlarda hoşlandığını öğrendim. biriyle konuşmuyorum ötekiyle muhabbete devam

2|0
    0|0
  • Böyle bişey oldu ben aşık oldum en yakın arkadaşıma gittim ona açıldım oda ben sana hiç o gözle bakmadım gibisinden bişeyler saçmaladı. Bende bakmayı denesen felan dedim 1-3 ay sonra onunda bana karşı boş olmadıgını ögrendim çıkmaya başladık dün 1 yıl oldu mutluyuz.

1|0
    0|0
  • kırmadan uzaklaştırdım hiç yakınlaşma olmadan bunun olmayacağını hissettirdim ve bitti

1|0
    0|0
  • n'apiim yani elinde olan bir şey değil. bunun için ona kızmam , ama karşılık ya da umut vermem

1|1
    0|0
  • olabilir sorun yok

1|0
    0|0
  • Ben seni en iyi arkadaşım olarak görüyorum derdim Gün intikam günüdür.

1|0
    0|0
  • hoşt lan hoşt derim senden yar olmaz bana

1|0
    0|0
  • bak ahmet ikimizde erkeğiz. bu iş olmaz. yol yakınken geri dön derim.

0|1
    0|0
  • ilkokul arkadaşım yavşamaya başladı son günlerde hadi hayırlısı

0|0
    0|0
  • genelde arkadas olarak baktığım insandan hoşlanamıyorm hiç çekici gelmiyo=)zaten niyetim çıkmaksa önce arkadas olurum öylece arayı yaparım yani baştaki niyete göre değişiyo olay..

0|0
    0|0
  • onu gece fılm ızlemeye davet ederdım :D:D

0|0
    0|0
  • ağzına uçan tekme atarım.

0|0
    0|0
  • en yakın arkadasmda ole cıkarsa o onun zewki tabi ama ben kabul etmezdm

0|0
    0|0
  • güzelse değerlendirebilirim

0|0
    1|0
  • direk evlenirim a.k

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • duruma göre bişeyler yapardım:

0|0
    0|0
  • bi kere yatabilirim

0|0
    0|0
  • Bende olmuşsam yeni bir aşka yelken acariz. Sadece o olmussa yapacak bisey yok. Arkadas kalmaya devam. Bide genelde en yakın arkadaşlar ayni cinsten olur gibi. Cevap karsi cinsten olan bir arkadasa göre verilmistir.

0|0
    0|0
  • Olmadı olduysada bilemedik.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• yeşim bana aşık olsa tokat atar ve kendine gel lan derim :D

3|3
    0|0
  • Fazlasıyla yaşadım bu durumu. Kesinlikle hiç bir şey eskisi gibi olmuyor. Ben arkadaş olarakta idare edemedim, hayatımdan çıkardım :)

1|1
    0|0
  • Bi erkek arkadaşım ama baya seviyordum surekli beni dinlerdi çok eğlenirdik ama asla o gozle bakmadım oyle bir muhabbette geçmedi. Sonra sevgilim oldu ve o bana baya aşırı tepki verdi kufretti falan. Sevgilim onun benden hoşlandığını hep soyluodu ama yakıştıramamıştım olede bişey geçti başmdan işte :)

1|0
    0|0
  • Benimde en yakın ark.m bana aşık olduğunu söyledi..düşününce benden hoşlandığımı farketimm..1 buçuk sene çıktık..sonra ayrıldık..

1|0
    0|0
    • Sever tabiki..yani biz sevmiştik..ama anlaşamadık bir müddet sonra..birbirmizi daha fazla yıpratmadan bitirdik

• zor olmuş olmalı :(

• hemde çoook hem arakadaşını hem sevgilini kaybediyosun..o zaman keşke demiştim hiç çıkmasaydık ta ark.m olarak hep kalsaydııı

• oldu zaten. ve yıkıldım. ben o kadar zaman kanka derken o bana aşıkmış. biraz kırıldı ama hala konuşuyoruz.

1|0
    0|0
  • Valla daha arkadaşlık yapmadım. Yakın arkadaşım değildi ama eski sevgilimin yakın arkadaşıydı o yüzden çok kızmıştım ona. Sonra tekrar konuşmaya başladım. Şuanda da 19 aydır çıkıyoruz fdsfdsgfs

1|0
    0|0
  • bir kere yaşadım çok sevdiğim halde bitirdim arkadaşlığımı aslında çok iyi çocuktu yazık oldu

1|0
    0|0
  • direk iletisimi keserim :)

1|0
    0|0
  • tatli dille ret ederim baska cikar yolu yok

1|0
    0|0
  • Yasadım bu olayı...

Ögrendigim an tüm iliskimi kestim , bütün baglarmı kopardım..

1|0
    0|0
  • Pataklardim

1|0
    0|0
  • çok yakın bir arkadaşım itiraf etmişti bir keresinde uzaklaştık artık arkadaş değiliz.

1|0
    0|0
  • Evlenmesine bir ay kala itiraf etmisti.yillar sonra...

Arkadasligimiz bitti o gün.

1|0
    0|0
  • En yakın arkadaşım olana dek bana aşık olmadıysa, bir sorun olduğunu bilir koşarak uzaklaşırdım.

0|0
    0|0
  • Olmaz böyle birsey bende başıma gelmedi hiç

0|0
    0|0
  • kavak yellerinin bölümlerini açar izler aslı ve efeden ders alırdım :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...