Yanlış anlaşıldığınızda banane kim ne anlarsa anlasın mı dersiniz düzeltmeye mi çalışırsınız?

Selamünaleyküm Kadir Geceniz mübarek olsun hepinizin

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• Aleykum Selam bir söz söylediysem anlaşılsın isterim tabi ki yanlış anlaşılma olursa düzeltmek gerekir sonra daha büyük yanlışlıklara sebep oluyor yanlış anlaşılmalar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ve aleyküm selam.

Yanlış anlaşıldığımda bir kere anlatırım durumu toparlamak için ama yinede anlamıyorlar ise

Problem bende değil onlarda.

0|0
    0|0
  • elimden geldiğince düzeltmeye bakarım ama mutsuzluk yaratır bu yanlış anlaşılma.

0|0
    0|0
  • ve aleyküm selam,önemli bir konuysa düzeltirim degilse ugraşmam

0|0
    0|0
  • öncelikle sizinde kadir geceniz mübarek olsun :D hiç uğraşmam istediği gibi anlasın

0|0
    0|0
  • a.s kardeş. Banane ne anlıyosa anlasın.

0|0
    0|0
  • Önemsediğim kişiyse açıklarım önemsemediğim kişiyse banane ne anlarsa anlasın der geçerim.

0|0
    0|0
  • önemli bir şey veya önemsediğim biri değilse tekrar anlatmayabilirim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bir kez daha açıklarım anlamazsa ona kalır

0|0
    0|0
  • Ve aleyküm selam bil mukabele...

Yanlış anlaşıldığım şahsa ve konuya göre değişir :)

0|0
    0|0
  • "salla" derim de arada iş çığrından çıkıp millet sapıtınca bir "hey höyt layhnn" deme gereği hissediyorum

çomakla dürtmek lazım arada

0|0
    0|0
  • Aleyküm selam. Düzeltirim tabiki yanlış anlaşılmak istemem

0|0
    0|0
  • Aleykümselam. Senin de mübarek olsun. Son ana kadar düzeltmeye çalışırım. Baktım karşımdaki mal,anlamamakta ısrar ediyor "ne halin varsa gör" derim.

0|0
    0|0
  • yanlış anlaşılmayı düzeltmeye çalışırım kimsenin beni yanlış tanıyıp arkamdan konuşmasını istemem..

0|0
    0|0
  • Tekrar açıklarım yanlış anlamakta ısrar ediyorsa beni tanıyamamıştır zaten umrum dışında olur.

0|0
    0|0
  • kişisine göre

0|0
    0|0
Yükleniyor...