Başarılı erkeğin arkasında, bir kadın vardır...

Yapılan araştırmalar. Aile bütçelerinin % 68’nin kadınlar tarafından idare edildiğini gösteriyor.. Senin fikrin ne?

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• Katılıyorum..Bütçe ayarlamasını kadınlar daha iyi yapıyor ama ortak karar vermek daha mantıklı :)

0|2
    2|0
    • kesinlikle öyle olmalı.. ama kendini bilen kadın gerçek bir mali müşavir diyebiliriz :)

• Sohbetiniz için teşekkür eder iyi sabahlar dilerim bayım çok keyif aldım :)

• ben teşekkür ederim madam aynı keyifteydim :) iyi sabahlar

En İyi Erkek Görüşü

• evet doğrudur

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Aynen öyledir evleneceğim erkek zengin olmazsa bile benim sayemde olacak boş yere harcama yaptırmayacam :D

1|1
    0|0
    • Şanslı damat :)

• teşekkür ederim.. iyi olurum tamam :)

• erkekler kendini evin reisi sanar, ama gercekte evin reisi kadinlardir ;)

1|2
    0|0
  • Aynen oyledir. AMA Her 'başarılı' erkeğin arkasında bir kadın, Her 'başarılı' bir kadının arkasında kesinlikle bir erkek vardır..

0|2
    0|0
    • Kesinlikle aynı fikirdeyim.. Soruyu sorarken bunuda aklımdan geçirdim analizin doğruluğunu düşünürken.. Birbirimizi ne kadar yersekte aslında birbirimiz olmadan bir hiçiz.. Cevabın için teşekkürler..

• Eyvallah, sizde..

• katılıyorum

0|2
    0|0
  • yuvayı dişi kuş kurar . öyle tabi.

0|2
    0|0
  • kesınlıkle bızde bende paralar :)

0|2
    0|0
  • Bencede öyledir :D

0|2
    0|0
  • evet aynen öyle

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Çok yerinde olur benim için. Bana kalırsa ipin ucu çok kaçar. Başarı mevzusunda da erkekler genelde disiplinsizdir. Çekip çeviren kadındır aslında. Mutlu ve düzenli bir aile hayatı olan erkek başarıya daha kolay kavuşuyor. Bu mutluluk ve düzende kadının rolü oldukça fazla. Ayrıca büyük kurumsal şirketler yönetici alacakları zaman mutlaka bir evi görmek istiyorlar. Aileyi nasıl anlaştıklarını. Nasıl bir aile olduklarını. Yani kısacası aile yaşantısını. Çünkü düzenli bir yaşantı işe daha çok odaklanmaya olanak sağlar. Buda zamanla başarıyı getirir illaki çok büyük bir hata yapılmadığı müddetçe.

0|1
    0|0
  • Başarısızların da arkasında bir kadın var

ne etcez şimdi gari

0|1
    1|0
  • Doğrudur hocam kadın tutumlu olursa başarı yüksek olur ama kadın har vurup harman savurursa olmaz

0|1
    0|0
  • Güzel bir kadın mükemmel bir motivasyonu beraberinde getirir. Neleri başarmazki insan mutluysa...

0|1
    0|0
  • Parayi kazanan erkek yine. Kazanmasa olmayan seyi kim idare edecek derim ben :))

0|1
    0|0
  • Bilim insanlarının tespiti. Karışamayız.

0|1
    0|0
  • hep arkamıza geçiyorlar zaten :(

0|1
    0|0
  • yalan bence aklı olmalı önce insanın

0|0
    0|0
Yükleniyor...